Besties’in Yepyeni Ürünleriyle Tanışın

Altınbaş’ın genç kızlardan ilham alarak hazırladığı en genç ruhlu koleksiyonu Besties, yeni ürünlerle şimdi çok daha hareketli! Luck, Whish gibi sloganlı kolyelere ek olarak dondurma, yonca gibi sembollerle çeşitlenen koleksiyonun en yeni parçalarını sizin için seçtik…

Altınbaş besties koleksiyonu için tıklayın.

Altınbaş’ın Besties Koleksiyonu, 4 ayrı arkadaşın yıldızlara uzanan hikayesinden ilham alıyor. Duygusal ve narin yapısıyla öne çıkan Kleeia, soğukkanlı ve bilge olan Navi, sosyal medyanın gözde isimlerinden olan Bellatrix ve teknolojinin yıldızı olan Alya’nın yer aldığı koleksiyonda sizler de arkadaşlarınız için en uygun takıları bulabilirsiniz.

Eğlenceli 4 arkadaşın odak noktası olduğu koleksiyon gençler için özel olarak tasarlanıyor. İçerisinde kolye, küpe, bilezik ve daha pek çok farklı tasarım bulabileceğiniz Besties Koleksiyonu günün her anında kullanabileceğiniz en özel takılarla öne çıkıyor.

Altınbaş besties koleksiyonu için tıklayın.

Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile aranızdaki bağları güçlendirebileceğiniz takılar pozitif enerji dolu stillerin en önemli tamamlayıcıları arasında yer alıyor.

Balık burcu olan Kleeia aynı zamanda sportif kişiliğiyle öne çıkıyor. Koleksiyonun en önemli karakterleri arasında yer alan Kleeia, duygusallığı ile herkesi şaşırtıyor.

Altınbaş besties koleksiyonu için tıklayın.

Besties Koleksiyonu’nun bir diğer önemli ismi Navi akrep burcu özelliklerini taşıyor. Sessizliği ve sakinliği ile ünlü Navi, ışıltısıyla görenleri büyülüyor.

Besties’in sosyal medya fenomeni olan Bellatrix giyimine özen gösteren ve sinema ile ilgilenmekten keyif alanlar için ideal bir karakter oluyor. Koç burcu olan Alya ise tam bir uykucu olarak dikkat çekiyor!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir