Altınbaş’tan Sevimli Koleksiyon

Altınbaş, doğanın güzellikleri ve sevimli dostlarımızın hayatımızdaki önemini anlatan özel bir koleksiyon hazırladı. Kediden kuşa, köpekten zebraya kadar çeşitli figürlerin yer aldığı Altınbaş Sevimli Dostlar Koleksiyonu, özel kolyeler ve dostlarımıza özgün tasmalardan takılarla beğeniye sunuluyor. Hem siz hem de patili dostlarınız için oluşturulan bu koleksiyon, dünyanın sevimli dostlarımızla aramızdaki bağı ve onların hayatımızdaki önemini bize tekrar hatırlatıyor.

Altınbaş Sevimli Dostlar Koleksiyonu

Altınbaş’ın Sevimli Dostlar Koleksiyonu’nda yer alan kolyelerde zebra, zürafa, kedi, koala, penguen, arı, flamingo, sincap, geyik gibi simgeler bulunuyor.

14 ayar sarı ve pembe altın ile tasarlanan kolyelerde hayvanlar aleminin en sevimli hayvanları onların enerjisini yansıtan şık tasarımlarla ele alınıyor.

Her yaştan ve stilden kadının severek kullanacağı hayvan figürlü sevimli kolyeler, aynı zamanda harika bir hediye alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. Yaklaşmakta olan Sevgililer Günü, Kadınlar Günü ya da doğum günleri ve yıldönümleri için rahatlıkla tercih edilebilecek kolyeler, hediye edeceğiniz kişiyi mutlu etme garantili.

En sevdiğiniz hayvanların simgesini ve şansını boynunuzda taşımak için Altınbaş online satış sitesini ya da Altınbaş mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir