Şık, zamansız, gösterişli: Altınbaş Zümrüt Yüzükler

Zümrüt, bilinen ve tercih edilen kıymetli taşların başında geliyor. Yeşilin en güzel tonlarını barındıran zümrüt, pırlanta ile uyumlu kombinler oluşturuyor. Yüzüklerin tasarımında kare, oval ve gül şeklinde kesimler kullanılıyor. İşte Altınbaş’ın zarif, zamansız ve gösterişli zümrüt taşlı yüzüklerinden sizin için seçtiğimiz modeller…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zevkleriniz ve stilinizle örtüşen tasarımlar zarafetinizle mükemmel bir uyum yakalıyor. Özel anılar biriktirirken Altınbaş’ın pırlanta zümrüt yüzükleri size eşlik ederek düğün, söz, nişan gibi etkinliklerde şıklığınızı taçlandırabilir.

Parmağınızda son derece ince ve kibar bir duruş bırakan modeller her türlü özel anlarınıza anlam katıyor. Böylelikle söz, nişan, düğün gibi özel günlerinizin yanı sıra çeşitli davetlerde de takabilmeniz mümkün oluyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Parlak kristalize taşın ihtişamını yansıtan zümrüt taşlı yüzükler, kolye ve küpe gibi diğer takı çeşitleri ile göz alıcı şekilde kombinlenebiliyor. Sevdiklerinize değerli bir armağan sunmak için siz de seçkin takı koleksiyonları arasından tercih yapabilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir