2020 Alyans Modasını Takip Edin

Çiftlerin evlilik kararı almasıyla birlikte alyans seçimi devreye giriyor. Sonsuz bağlılığı ifade eden, evliliğinin sembolü olan alyansların seçiminde çiftler yüzlerce model arasında karar vermekte zorlanıyor. Hatta çoğu zaman çiftler evlilikten hemen sonra aldıkları alyansları beğenmeyerek değiştirmek durumunda kalıyor.

Doğru alyansı seçmek için öncelikli olarak çiftlerin zevklerini gözden geçirmesi ve ortak bir noktada buluşması gerekiyor. Sonrasında alınmak istenen alyansın günlük yaşantılarına olan uygunluğuna bakmaları ve modası geçmeyecek modellere yönelmeleri doğru alyans seçimi unsurları arasında yer alıyor. Her yıl, farklı tasarımlar ve modeller ile çiftlerin beğenisine sunulan alyans modelleri içerisinde doğru seçimi yapmak için her şeyden önce çiftlerin kendi istek ve zevklerine odaklanmaları, 2020 alyans modelleri arasından en doğru seçimi yapmaları için oldukça önemli.

Bu sene söz, nişan ya da düğün yapacak çiftlerin alyans seçerken işlerini kolaylaştırmaları için özel bir liste hazırladık. 2020 alyans modelleri arasından seçim yaparken alyansların tasarım ve alaşım özelliklerini incelemenizin oldukça önemli olduğunu da söyleyelim.

Örgülü Alyans Modelleri

Örgü altın modeli, her yıl kendisini yenileyen alyans modelleri arasında yer alıyor. 2020 alyans modelleri içerisinde de kendisini gösteren örgü modeller, altın, rose, beyaz renk alternatifleri ile çiftlerin beğenisine sunuluyor. Sade alyans tercih etmeyen, çok fazla taş ve detay istemeyen çiftler için örgü alyans modelleri ideal bir örnek oluşturuyor. 

İki Renkli Alyans Modelleri

Pek çok farklı alyans modelinde iki renk uygulaması ile karşılaşılabiliyor. Çift renk tasarımlar genellikle sade ve örgü modellerde tercih ediliyor. Alyanslarını çeşitli aksesuarları ile rahat kombinlemek isteyen çiftler, iki renk alyans modellerini tercih ediyor.

Özel Tasarım Alyans Modelleri

Alyansın tamamen kendilerini hatta hikâyelerini yansıtmalarını isteyen çiftler için her yıl farklı özel tasarım alyans alternatifleri oluşturuluyor. 2020 alyans modelleri içerisinde özel tasarım yüzüklerin en favori ürünü portre alyans yüzükler oluyor. Eşinizin portresinin, alyansın iç kısmına renkli olarak özel baskı tekniği ile yansıtıldığı portre modeli, pek çok çift tarafından tercih ediliyor. Portre uygulaması farklı alyans modellerine uygulanabiliyor. Özel tasarım alyanslar arasında koleksiyon modellerde oldukça talep görüyor. 

Sarı Altın Alyans Modelleri

Sarı altın alyanslar, tasarım çeşitliliği olarak en çok alternatife sahip olan alyanslardan. Altın renginden vazgeçemeyenler için her yıl trend yüzükler kategorisinde yer alan sarı altın alyans modellerinde, kare, bombeli, taşlı ya da örgü tasarımları arasında çiftler zevkleri doğrultusunda tercih yaparak beğendikleri alyansa sahip olabiliyor.

Beyaz Altın Alyans Modelleri

Günlük parçalarla kombin yapmanın daha kolay olmasını isteyen çiftler, tercihini daha spor tasarımlardan ve beyaz altın alyanslardan yana kullanıyor. 2020 alyans modelleri içerisinde çeşitli tasarımlarda da kullanılan beyaz altın alyans modelleri, çiftlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yılın en trend beyaz altın modelleri arasında ise ince bombeli klasik beyaz altın alyanslar dikkat çekiyor. Özellikle kadın alyansın üzerinde küçük bir pırlantanın yer aldığı modellerde hem şık hem de spor bir görünüm elde ediliyor.

Kırmızı Altın Alyans Modelleri

Kırmızı altın uygulaması genellikle iki renk alyans modellerinde tercih ediliyor. Sarı ve beyaz altın ile kombinlenen kırmızı altın, tek başına yalın modellerde tercih ediliyor. 2020 alyans modelleri arasında da göze çarpan kırmızı altın alyans modellerinin daha sade tasarımlara sahip olduğu görülüyor. Klasik modellerden şaşmak istemeyen fakat alyansında fark yaratmak isteyenler için kırmızı altın alyanslar iyi bir alternatif sunuyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir