Çoklu Kolye Kombinlemenin İpuçları

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan biri olan kolyeleri, tek tek yada birkaç tane bir arada olacak şekilde kullanmak mümkün. Özellikle son yıllarda inceli kalınlı, uzunlu kısalı kolyeleri bir arada kullanmak oldukça moda. Gömlek ve braletlere çok yakışan çoklu kolye kombinlerine hazır olun!

Farklı Stilleri Karıştırın

Çoklu aksesuar kullanımının püf noktası farklı stilleri karıştırmaktan geçiyor. Fantazi bir kolyeyi günlük kullanıma uygun zarif kolyelerle bir araya getirdiğinizde nasıl sporlaştırdığınıza inanamayacaksınız.

Renkleri Birleştirmekten Korkmayın

Farklı renk ve madenleri bir arada kullanmak çok eskide kaldı. Artık gümüş kolyelerinizi altın ya da pırlanta kolyelerinizle yan yana kullanma zamanı. Bu hem daha modern, stil sahibi bir görünüm yaratmanıza neden olur hem de yaratıcılığınızı konuşturmanıza…

Bralet farkı

Dantel ve ip detaylı braletlerinizin arasında salınan kolyelerinizi gömleğinizin birkaç düğmesini açık bırakarak sergileyin! Zarif bir seksapellik, çabasız bir şıklık ve stil sahibi bir feminenlik için ince ve kalın zincirlerin bir arada olmasına da özen gösterin.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir