Derin Maviden Gelen İlham: Marin Koleksiyonu

Yaz adım adım geliyor. Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran Altınbaş, Marin Koleksiyonu‘nda ilhamını yaz güneşinde ışıldayan derin mavilerden, denizden alıyor. Sahip olduğu koruyucu enerjiler ile bilinen, en eski çağlardan beri takı ve süs eşyalarında kullanılan “Lapis Lazuli” taşının yer aldığı Marin Koleksiyonu, benzersiz tasarımlarıyla kadınların vazgeçilmez mücevherleri arasında yer almaya aday.

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, yazın en güzel ve anlamlı koleksiyonunu müjdeliyor. Mutluluk, huzur ve dinginliği simgeleyen denizlerden ilham alan Marin Koleksiyonu, küpe, kolye, halhal, bileklik, charm, şahmeran, yüzük ve bileziklerden oluşuyor.

14 ayar altın, safir ve pırlantalı ürünlerin yer aldığı koleksiyon geniş bir seçki ile mücevher sevenlerin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda çapa, halat ve deniz kabuğu motiflerine de yer veriliyor.

Lapis Lazuli Taşının Büyüleyen Enerjisi

Koleksiyonda kullanılan, sahip olduğu koruyucu enerjiler ile bilinen, düşüncelerin güçlenmesine yardımcı olan, manevi olarak güç katan ve rahatlatan Lapis Lazuli taşı da dikkat çekiyor.

Latince taş anlamına gelen “lapis” ve mavi anlamına gelen “lazuli” kelimelerinden türeyen Lapis Lazuli, eski mısırlıların kozmetik malzemesi olarak, İtalyan rönesans döneminin en ünlü ressam, heykeltıraş, mimar ve şairlerinde Michelangelo’nun ise Sistine Şapeli’ndeki freskleri renklendirmek için toz biçiminde kullandığı bir taş olarak biliniyor. Genellikle koyu mavi, lacivert renkteki taş, koleksiyona mistik bir özellik katıyor.

Lapis Lazuli taşının yaydığı enerjiyle büyüleyen Marin Koleksiyonu, benzeri olmayan tasarımlarıyla kadınların yaz aylarında, gündelik veya özel gün ve gecelerde vaz geçemeyecekleri alternatifler sunuyor. Altınbaş’ın Marin Koleksiyonu’na tüm mağazaları ve online satış sitesi altinbas.com’dan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir