Mavi Topaz ve Ametistin Büyüsü: Flora Koleksiyonu

Zarif, ince detayları ile kadınların güzelliğini ve şıklığını bütünleyen Altınbaş Flora Koleksiyonu; Beyaz ve sarı altın kolye, küpe ve yüzük modellerinden oluşuyor. Mavi topaz ve ametist taşlı mücevherler çiçek yaprakları ve kelebek figürleri ile doğayı üzerinize taşımanızı sağlıyor. Koleksiyonun ilgi çeken parçalarını yakından inceleme zamanı…

Altınbaş Flora Koleksiyonu için tıklayın.

Tercihini her zaman zariflikten ve ince detaylardan yana yapan kadınların tercihi Altınbaş Flora koleksiyonu oluyor. Flora serisinde bulunan mücevherler, kadınların zarafetini ve cazibesini artırıyor.

Beyaz ve sarı altın ile tasarlanan kolyeler, yüzükler ve küpe modelleriyle dolu Flora koleksiyonu doğadan ilham alınarak tasarlanan seçeneklerle göz kamaştırıyor.

Altınbaş Flora Koleksiyonu için tıklayın.

Farklı şekillere sahip çiçek yaprakları ve kelebek figürlerinin olduğu mücevherler sayesinde doğayı üzerinizde taşımanız mümkün olurken stiliniz benzersiz kılınıyor. Özgün ve canlı renklerdeki taşlardan yararlanılarak dizayn edilen mücevherlerin olduğu Flora koleksiyonu, farklı kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız ile tarzınızı en iyi şekilde vurgulayabilmenizi sağlıyor.

Kadınların günün her anında kullanabilecekleri bu özel mücevherler günlük hayattaki kombinlerle birlikte özel gün ve gecelere de yakışıyor. Değişik renklerdeki taşlarla hareket kazanan Flora koleksiyonundaki mücevherleri, farklı kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Altınbaş Flora Koleksiyonu için tıklayın.

Doğanın esintisini stilinize kazandırabilecek etkiye sahip Flora koleksiyonu mücevherleri Altınbaş’ın mücevher alanındaki tüm tecrübesini ve uzmanlığını sergilediği en iyi örnekleri sizlerle bir araya getiriyor.

Modern ve zamansız duruşuyla ilgi gören özel tasarımlar modaya uyumlu bir şekilde tarzını oluşturmak isteyen kadınlar için vazgeçilmez oluyor. Altınbaş Flora Koleksiyonunun detaylarını incelemek için tıklayın.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir