En Beğenilen Baget Küpe Modelleri İle Tanışın

Pırlanta dendiğinde aklımıza tek taşlar, ışıltılar ve son senelerde özellikle de baget kesimler geliyor. Baget pırlanta modellerinin yükselişte olduğu yeni sezonda her yaştan ve zevkten kadının beğeneceği farklı baget pırlantalar bulunuyor. Peki, sezonun en moda baget pırlanta küpeleri hangileri? Gelin sezon modasını yansıtan, özellikle de genç kuşağın gözdesi olan pırlanta baget küpelere birlikte göz atalım…

Geometrik Formlu Modern Baget Küpeler

Altın ve pırlanta bagetlerin bir arada olduğu baget pırlanta küpeler sezonun modası olurken, modası asla geçmeyen geometrik formlar, modern ve zarif tasarımlarıyla kalbimizi çalıyor.

Gösterişli Tek Taş Baget Küpeler

Tek taş pırlanta küpelerin zamansızlığı tartışılmaz. Nesilden nesile aktarılabilecek bu modası geçmeyen takılardan baget kesim pırlanta küpeler, her yaştan kadının gözdesi olacağa benziyor.

Sallantılı Pırlanta Baget Küpeler

Gelin adaylarının, mezuniyet sevinci yaşayan kadınların ya da özel bir davete katılmak isteyenlerin en şık tamamlayıcısı sallantılı pırlanta baget küpeler oluyor. Biraz gösteriş zamanı!

Özel Tasarım Baget Pırlanta Küpeler

Tasarım aşıklarına uygun baget küpeleri heyecanlandıracak Altınbaş özel tasarım baget pırlanta küpeler, stiliyle adından söz ettiren kadınların tercihi oluyor.

İnci ve Elmas Baget Küpeler

Pırlanta baget küpeleri inci ya da elmas olarak tercih edeceklere de müjdemiz var. Bu sezonda elmas baget küpeler ve inci baget küpeler Altınbaş’ın zarif tasarımlarıyla karşımızda.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir