Klasikten Şaşmayanlara: Altınbaş Klasik Alyans Modelleri

Siz de nişan ya da evlilik hazırlığındaysanız ve alyans seçme sürecindeyseniz binlerce model arasında kafanız karışmış olabili. Eğer klasikten şaşmamak, zarif, zamansız, modası geçmeyecek bir alyans arzuluyorsanız Altınbaş’ın klasik alyans modelleri tam size göre!

Altınbaş Klasik Alyans Moderlleri İçin Tıklayın.

Beyaz, sarı ve rose altın alyans modelleri arasından seçim yaparak evliliğinizi ya da nişanınızı taçlandırabilirsiniz. Orta kalınlıkta ve yuvarlak halka kalıbında olan klasik alyans modelleri farklı tasarımlarda modaya uyumlu olarak tasarlanmaktadır. 

Alyanslar nişanı temsil edeceği zaman sağ ele, evliliği temsil edeceği zaman ise sol ele takılmaktadır. Nişanlanacağınız ya da evleneceğiniz zaman kalbinizi ve hayatınızı paylaştığınız kişi ile aynı alyans modellerini kullanmak istiyorsanız ikili alyans modellerini tercih edebilirsiniz.

Altınbaş Klasik Alyans Moderlleri İçinTıklayın.

Modern duruşunu uzun yıllardan beri koruyabilen alyans çeşitleri ile sizler de nişanınızı ya da evliliğinizi daha özel ve anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Bir ömür boyu kullanılabilmek için Altınbaş tarafından tasarlanan klasik alyans modelleri, hayatınızı paylaşacağınız kişiye verebileceğiniz en anlamlı ve naif hediyeler arasında yer alacak.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir