Yeni sezonun mücevher trendlerine bakmadan hediye almayın!

Her yeni sezon; yeni kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarların habercisi… Bu durum elbette mücevher ve takılar için de geçerli. Sevdiklerinize sezon trendlerini yansıtan hediyeler almak istiyorsanız mücevher trendlerine bizimle birlikte bir göz atın deriz!

Geometrik Formlar

Yeni sezonda geometrik formlar, modern tasarımlar ve iddialı görünümler ön planda. Sezon trendlerini yansıtan takılar arıyorsanız Altınbaş Denge Koleksiyonu‘ndaki üçgen formlu tasarımlara bakmadan hediyenizi almayın!

Marin Desenler

Kırmızı, beyaz ve lacivert renklerin hakim olduğu marin stili, bu sezonda mücevher modasını ele geçiriyor. Altınbaş Marin Koleksiyonu‘nda çapa figürleri, denizin derinliklerini çağrıştıran lacivertler ve denize atılan demirden ilham alan zincirlere sıkça yer veriliyor.

Nazar/ Göz Sembolleri

Mücevherlerde en sık rastladığımız sembollerdir gözler. Nazardan koruduğuna inanılan göz sembolleri yeni sezonda çok daha moda. Altınbaş All Eyes On You Koleksiyonu‘nda göz sembollerinin en moda ve trend hali sizi bekliyor.

Hasır Dokular

Hem dekorasyonda hem de çanta ve ayakkabılarda karşımıza çıkan hasır dokular mücevherlere de ilham veriyor. Altınbaş Yaşam Çiçeği Koleksiyonu‘nda hasır dokuları anımsatan desenlere yer veren Altınbaş, sezon modasının nabzını tutuyor.

Derin Mavinin Tonları

Yeni sezonda 2020 Pantone rengi de olan mavinin her tonu moda. Mücevherlerde de mavinin tüm tonları ilhamını aldığı okyanusun dalgalarını yansıtan formlarla buluşuyor. Altınbaş Okyanus Koleksiyonu‘nda mavinin en güzel tonlarını ve dalga formları sizi bekliyor.

Pastel Renkler

2020’de pastel renkler altın çağını yaşıyor. Şeker pembeleri ve açık sarıların göz alıcı şıklığını yansıtan Altınbaş Nora Koleksiyonu‘nda pastel tonların muhteşem tasarımlarla buluşmasına şahit olabilirsiniz.

Yaprak Desenleri

2020’de tropik desenler, yapraklar, çiçekler ön plana çıkıyor. Çiçek formlarının oldukça yakıştığı mücevherlerde bu sezon yaprak figürleri söz sahibi oluyor. Altınbaş’ın Ginkgo Biloba ağacından esinlenerek tasarladığı Bin Hayat Koleksiyonu, sezonun bu trendini muhteşem bir biçimde yansıtıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir