Kulaklardaki Tektaş: Pırlanta Tektaş Küpeler

Kadınların en çok sevdiği takılardan olan tektaşlar, küpelerde de kendine yer buluyor. Gündüzden geceye, ofisten partiye günün her saatine uyum sağlayan tektaş küpeler, Altınbaş yorumu ile göz kamaştırıcı bir görünüme sahip oluyor. Farklı modelleriyle kalp atışlarımızı hızlandıran pırlanta tektaş küpeleri gelin yakından inceleyelim…

Pırlanta Tektaş Küpeler için tıklayın.

Tektaş küpelerin yuvası altından üretilirken, uçlarındaki tektaşlar en kıymetli taşlardan biri olan pırlantadan oluşuyor. Tektaş küpe modellerinde bulunan pırlantalar çeşitli boyutlara sahip. Bu modeller arasında 0.08 karat gibi küçük pırlantalardan 1.07 gibi daha büyük pırlantalara sahip olan küpeler bulunuyor.

Zarafetin en ince hali tektaş küpeler, geçmişten günümüze moda trendleri listesinde hala ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. Stil sahibi kadınların ilk tercihi tektaş küpeler artık Altınbaş’ın ince işçiliği ve kalitesi ile harmanlanarak pırlantanın eşsizliği ile birleşiyor.

Pırlanta Tektaş Küpeler için tıklayın.

Güzelliğin ilk simgesi elmas ile tasarlanan Altınbaş pırlanta küpeler, sevdiklerinizi ya da kendinizi şımartabileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olarak parlıyor. Doğanın kendinden gelen etkileyici mucizeleri ile bezenen pırlanta, Altınbaş’ta nitelikli tasarım ve zarif duruşu ile tektaş küpelerde kendini yansıtmaya devam ediyor.

Her yaşa ve her tarza uyum sağlayan pırlanta tektaş küpeler, Altınbaş’ın ince işçiliği ile tüm geometrik formlarda tasarlanarak dikkatleri üzerine çekiyor. Tektaşın kendine has gösterişinden ilham alan pırlanta küpe modelleri, Altınbaş’ın kalite farkıyla zamansız birer güzellik simgesi olarak değer buluyor.

Pırlanta Tektaş Küpeler için tıklayın.

Gündelik ya da özel günlerde tercih ederek kıyafetlerinizle kombinleme imkanı bulabileceğiniz pırlanta tektaş küpeler, asil ve güçlü kadınların vazgeçilmez aksesuarı olarak göze çarpıyor.

Siz de Altınbaş kalitesi ile farklı geometrik şekillerle ve inceliklerle biçimlendirilen pırlanta taşının parıltılı ışıltısı ile göz kamaştıran modeller arasından size en uygun olanı tercih edebilir modaya yeni bir anlam kazandırabilirsiniz.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir