Modası Asla Geçmez: Pırlanta Tamturlar

Tektaş pırlanta yüzükler kadar popüler olan tamtur pırlanta yüzükler, küçük taşların yan yana sıralanmasıyla oluşan modellerdir. Farklı tasarımlarla hazırlanan bu alyanslar, göz dolduran ürünlerdir. Tamtur alyanslara en çok yakışan taş pırlantadır. Saflığı ve temizliği yansıtan pırlanta, evlilik gibi yeni bir başlangıç için idealdir. Aşkla özdeşleşen bir taştır. Alyansınızın sade ya da gösterişli bir tamtur pırlanta yüzük olmasını istemez misiniz?

tamtur pırlanta yüzükler için tıklayın.

Tamtur Pırlanta Yüzük Çeşitleri

Kadınlar için tasarlanan evlilik alyansları, çeşitli biçimlerde ve materyallerden hazırlanabilir. Altın, tektaş ya da üçtaş pırlanta olabileceği gibi tamtur pırlanta yüzükler de alyans olarak seçilebilir. Pırlanta, göz alan parlaklığı ve ışıltısı ile alyansta en çok tercih edilen taştır. Evlilik yüzüğü denince akla gelen ilk ürün, tamtur pırlanta yüzüktür. Yarım tur veya tamtur yüzükler sadece pırlantadan yapılmaz, elmastan tasarlanan modelleri de vardır. 

tamtur pırlanta yüzükler için tıklayın.

Pırlanta yüzükler içinde içe gömülü tamtur modelleri de bulunur. Parmakları, taşların yüksekliğinden rahatsız olabilen kişiler için ideal tasarımlardır. Günlük yaşamda alyans takmayı sevenler, özel zamanlar için bu yüzük modelini kullanmayı tercih edebilirler. Tamtur pırlanta yüzüğünüzü tek taşınızla birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle ince yapılı bir tamtur pırlantanız varsa bu birliktelik çok şık durur. Birbirini tamamlayan bu modeller hoş bir görünüm sunar. Bu tarz kullanımlar için montür seçiminde dikkatli olmak gerekir. Pırlantaların birbirini çizmemesi için doğru montürleri tercih etmelisiniz. Çünkü her iki yüzük birbirine sürtünürse taşlarda çizikler oluşabilir. Seçiminizi bilinçli olarak yapmalısınız.

tamtur pırlanta yüzükler için tıklayın.

Evlilik Yüzüğü İçin Tamtur Pırlanta İyi Bir Seçimdir

Evlilik teklifi yapılırken seçilebilecek en şık yüzük modellerinden bir tanesi, ortada büyük bir pırlanta ve her iki yanında sıralanmış küçük pırlantalar olan tamtur yüzük modelidir. Tektaşın ve tamtur pırlantanın birleştiği bu yüzük modelleri göz alıcı ürünlerdir. Tamtur pırlanta alyans modelleri, farklı büyüklüklere sahip taş seçenekleri ile tasarlanır. Her beğeniye uygun sade ve gösterişli tasarımlar bulmak mümkündür.

tamtur pırlanta yüzükler için tıklayın.

Tasarımcıların üstün yetenekleri ile şekillenen tamtur pırlanta yüzükler, zarif tasarımlarıyla yıllardan beri aşkın, saflığın, sadakatin ve bağlılığın simgesi olmayı sürdürür. Beyaz veya sarı altının ihtişamlı dokusuyla birleşen ışıltılı pırlantalar, farklı bir çekiciliğe bürünür. Yeni bir başlangıç için seçilebilecek en doğru alyans modellerinden biridir. Pırlantayı ve altını işleyen ustaların, tasarımcıların elinde muhteşem bir ürüne dönüşen tamtur pırlanta yüzükler kadınların zarafetine yakışır alyans modelleridir. Farklı aksesuarlarla kolayca kullanılabilecek yüzüklerdir. Kare, prenses, damla ya da oval kesim pırlanta taşlarla tasarlanan ve altınla bütünleşmesi  mükemmel bir işçilikle gerçekleşen modeller, her zaman için kadınların öncelikli tercihidir.

tamtur pırlanta yüzükler için tıklayın.

Tamtur Pırlanta Alırken Dikkat!

En çok tercih edilen alyansların başında gelen bu modeller göz dolduran tasarım örnekleri sunar. Tamtur alyanslarda kullanılan ışıltılı pırlanta taşlar, parmakta ağırlık hissi yaratmasın, taşıması kolay olsun diye küçük karat taşlardan seçilir. Tamtur pırlanta yüzüklerde bulunan taş sayıları ise yüzük ölçüsüne, tasarımına ve taşların yerleşim şekillerine göre değişim gösterir. Bu sayı genellikle 25 ile 30 kadar pırlanta taş içerir. Yüzüğünüzü seçerken parmağınıza en rahat oturan modeli tercih etmeniz önemlidir. Tamtur alyanslar daha sonra küçültülmek istendiğinde model özelliğini kaybedeceği için doğru seçim yapmak gerekir. İnce bir yüzük mü yoksa taşları göz alan tasarımlı bir model mi sizin için kullanışlı olur? Bunu iyice düşünerek seçim yaparsanız, evlilik alyansınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

Altınbaş‘ın benzersiz tasarımları ve muhteşem işçiliği ile ürettiği onlarca tamtur pırlanta yüzük arasından size en uygununu seçmek için Altınbaş mağazalarına ya da online alışveriş sitesine uğramayı unutmayın!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir