Farklı Bir Evlilik Teklifi İçin: Renkli ve Modern Tektaşlar

Evlilik teklifi denildiğinde akla ilk gelen şey kuşkusuz tektaş pırlantadır. Ancak elbette zevkler kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bazı kadınlar da pırlanta yerine masmavi safirlerden, yemyeşil zümrütlerden, kan kırmızı yakutlardan ve zamansız elmaslardan hoşlanır. İşte karşınızda evlenme teklifinizi farklı kılacak en özel tektaş alternatifleri…

Safir Tektaşlar

Ürüne gitmek İçin tıklayın.

Evlilik teklifinizi farklı kılacak ulaşılabilir lüks alternatifler olarak öne çıkan safir tektaşlar, sevdiğiniz kadını mutluluktan havalara uçuracak. Altınbaş’ın birbirinden modern tasarıma sahip diğer safir yüzük modellerini görmek için tıklayın.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zümrüt Tektaşlar

Ürüne Gitmek için tıklayın.

İşte pırlanta tektaşa alternatif çok şık bir seçim daha. Zümrüt tektaşlar, hem genç, hem modern hem de unutulmaz bir tektaş olarak sevdiğiniz kadının parmaklarını yıllarca süsleyecek. Altınbaş’ın birbirinden şık zümrüt tektaş modellerini keşfetmek için tıklayın.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yakut Tektaşlar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kan kırmızısı yakutlar, aşk dolu bir evliliğin ilk adımı için çok doğru bir seçim. Hayatınızdaki kadını sevinçten havalara uçuracak aşk dolu yakutlu bu tektaşla teklifinizin reddedilme olasılığı yok! Altınbaş’ın birbirinden şık tasarımlara sahip yakut tektaşlarını görmek için tıklayın.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmas Tektaşlar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta tektaşlara alternatif arıyorsanız zamansız elmaslarla sevdiğiniz kadını mutlu edeceğinizin garantisini verebiliriz. Elmaslar, zamansızlar, nesilden nesile zevkle aktarılırlar ve artık en basic parçalarla bile kullanabileceğiniz kadar modern yorumlarla karşınızdalar… Altınbaş’ın birbirinden modern elmas tektaşlarını keşfetmek için tıklayın.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir