Okyanus Koleksiyonu ile Mavilere Yolculuk

İlhamını derin mavilikten alan Altınbaş Okyanus Koleksiyonu karşınızda! Derin okyanus rengi ve saf pırlantanın zarif uyumunu taşıyan koleksiyonda yumuşak hatlardan simetrik hatlara farklı zevklere hitap eden kolye, küpe, yüzük ve bileklik çeşitleri yer alıyor. Okyanus Koleksiyonu‘nun en özel parçalarını sizin için seçtik…

Okyanusun sonsuzluğunu pırlantanın kusursuzluğu ile birleştiren Altınbaş 18 ayar beyaz altın üzerinde mavi ve beyaz pırlantalar ile bir araya getiriyor. 

Altınbaş Okyanus Koleksiyonu, zarif, modern, şık parçaları ve ulaşılabilir fiyatlarla  mücevher tutkunları ile buluşuyor.

Huzur ve saflığın simgesi olan renkler mavi ile beyazı, beyaz altınla birleştiren koleksiyonun zarif bileklikleri, kolyeleri ve ışıltılı yüzükleri hem gece hem de gündüz kullanılabiliyor.

Mücevherlerin en değerlisi ve kıymetlisi olan pırlantalardan oluşan Okyanus Koleksiyonu, özel anlarını unutulmaz kılmak isteyen herkesi bekliyor.

Zevkinize göre; sarı altın üzerine işlenen tasarımlar ile klasik şıklığı ya da beyaz altın üzerine işlenen tasarımlar ile modern pastel şıklığı tercih edebilirsiniz.

Altınbaş Okyanus Koleksiyonu ürünlerini Altınbaş mağazaları ve online mağazada detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir