Pırlanta Kolyelere Altınbaş’ın Zarif İmzası

Pırlantanın ışıltısı Altınbaş’ın zarif tasarımlarıyla bir araya geliyor, şıklık ve stiliyle göz kamaştıran kadınların boyunlarını süslüyor. Zarafet ve şıklığı temsil eden pırlanta kolye modelleri arasında her yaş ve zevke hitap eden modeller bulunuyor. Göz kamaştırıcı mor, koyu yeşil ile safran renkli topaz ve kuvars taşlarla tasarlanan Altınbaş pırlanta kolyeleri, tüm kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Sezonun en trend kolye modellerini, gelin yakından inceleyelim…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zarafet ve şıklığın en büyük temsilcisi pırlantanın eşsiz güzelliği ile bütünleşen pırlanta kolye tasarımları birbirinden şık modellerle Altınbaş’ta sizlerin beğeninize sunuluyor.

İnce işçilik ve işlemelerle rüyalarınızı kolyeye dönüştüren Altınbaş, eşsiz tasarımlarıyla kadınların güzelliğini vurguluyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Her zevke ve yaşa uygun olarak üretilen, işlemeli ve ince işçiliklerle tasarlanan pırlanta kolye modelleri; sevdiklerinize ya da kendinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olma özelliğini taşıyacak.

Doğanın en saf halini yansıtan figürlü modelleri ile neşeli ve esprili bir stili bir araya getirilen Altınbaş ise güçlü kadınların vazgeçilmez aksesuarı olarak pırlanta kolye modellerini yansıtıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

 İnce taşlarla özenle bezenen yıldız, buket ve kalp tasarım modelleri daha klasik bir çizgiyi benimseyenler için ince işçiliklerle oluşturularak zarafeti ile göz kamaştırırken, mor koyu yeşil, mavi ve safran renklerindeki topaz, kuvars gibi yarı değerli taşlarla bezenen sıra dışı modeller ise ağır ve asil aksesuarlardan vazgeçmeyen güçlü kadınlar için tasarlandı.

Özel günlerin en güzel hediyesi olacak olan Altınbaş Pırlanta kolyeler, kişinin isteğine uygun olarak harf biçiminde de üretilen modelleri sevdiklerinizin adının baş harfini üzerinizde taşımanıza yardım ederek en anlamlı hediyeye dönüşüyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir