Altınbaş Tragus Piercingler ile Stiliniz Konuşulsun

Siz de bir piercing tutkunuysanız farklı farklı stil ve modellerde piercingler kullanmak, tarzınızı ifade etmek istiyor ancak benzer modeller arasından seçim yapmak zorunda hissediyor olabilirsiniz. O zaman Altınbaş’tan size harika bir müjde var! Altınbaş’ın pırlanta tragus piercing modelleri, hem çok şık hem de farklı modelleriyle çok çeşitli…

Tragus Piercing Nedir?

Hem abartısız hem de göz alıcı bir stile sahip olan Tragus Piercing, 1980’lerde kullanılmaya başlanıp hala çok moda olan bir piercing çeşidi. Rihanna’dan Scarlett Johanson’a kadar pek çok yıldızın da severek kullandığı ve öncüsü olduğu bu trend yıllar geçtikçe daha da yaygınlaşıyor.

Tragus Piercing, kulak kanalının hemen dışında kalan bölüme yapılan piercing çeşididir. Bir iç kıkırdak piercingi olan tragusun iyileşme süreci kulak etine oranla daha geçtir.

Altınbaş’ın Pırlanta Tragus Piercingleri ile Işıldayın

Sizin için Altınbaş’ın birbirinden şık pırlanta tragus piercign modellerinden birkaçını seçtik. Siz de stilinizi Altınbaş ışıltısıyla tamamlamak için pırlanta tragus piercing modellerine mutlaka göz atın!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir