Sezon trendlerini yansıtan 5 yakut mücevher

Aşk ve tutku taşı olarak simgeleşen yakut, sıra dışı modellerle kendine has tarzını gözler önüne seriyor. Damla, yıldız, kelebek ve çiçek desenlerinin geometrik soyutlamaları ile tasarlanan modeller yakut taşının etkileyici kırmızı rengi ile bütünleşiyor. Sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olan yakut tasarımlar arasından en trend beş modeli sizin için seçtik…

Pırlantalı Yakut Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın özel koleksiyonlarından pırlanta yakut kolyeler, aşk ve tutkuyu en doğal ve saf haliyle yansıtıyor. Koleksiyonda damla, yıldız, kelebek ve çiçek desenli modellerin yanı sıra soyut geometrik desenler de bulunuyor.

Pırlantalı Yakut Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta ve yakutun muhteşem görünümü Altınbaş küpe modellerinde buluşuyor. Altınbaş pırlanta yakut küpe modelleri, birbirinden şık ve göz alıcı tasarımları ile öne çıkıyor. Modeller arasında top şeklindeki küpelerin yanı sıra sarkıt tasarımlı küpeler de yer alıyor. 

Pırlantalı Yakut Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Doğada bulunması zor olan yakut ve pırlantanın birlikteliği Altınbaş’ın özgün tasarımlarıyla buluşuyor. Kişisel zevklerinize ve tarzınıza hitap edecek pırlanta yakut yüzükler ile en sade kombinlerinizi bile iddialı hale getirebilirsiniz.

Elmas Yakut Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zamansız elmas ve tutku dolu yakutun birlikteliğinden oluşan bu şık kolye tasarımı still sahibi ve unutulmaz hediyelere hayat veriyor.

Pırlantalı Yakut Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yakut bileklik modelleri, ömür boyu zevkle kullanabileceğiniz takılar arasında yerini alıyor. Minimal ve sade kombinlerinizi canlandırmak için Altınbaş’ın yakut bilekliklerini kullanabilir, böylece şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir