Sezonun En Şık Bileklik Modelleriyle Stilinizi Konuşturun

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan biri olan bileklikler hem tek hem de çoklu kullanımlarıyla gündüzden geceye, her tarz ve stile hitap ediyor. Sezonun öne çıkan bileklik modelleriyle tanışmaya hazır mısınız?

Pırlanta Detaylılar Ön Planda

Yeni sezonda pırlanta taşlı bilekliklerle sıkça karşılacağız. Pırlanta bileklik denildiğinde aklınıza ağır parçalar gelmesin elbette. Spor, şık, modern altın bileklikler, zarif pırlanta taşlarla bir araya gelerek günün her saatine uyumlu kombinlerin anahtar parçalarını oluşturuyor.

Altın Zincirlerin Altın Çağı

Zincir, taş ya da sembollerin eşlik ettiği altın bileklikler, asla modası geçmeyen zamansız aksesuarların başında geliyor. Beyaz, pembe ya da sarı altın seçenekleri tek başına, saatin yanında ya da çoklu olarak kullanarak stilinizi konuşturacağınızın garantisini veriyoruz.

Şahmeranların Dönüşü

Önceleri daha oryantal etkiler anımsatırken zamanla çok daha zarif çizgilere kavuşan şahmeran bileklikler, çoklu bileklik kullanımının star parçalası olmayı sürdürüyor. Bu sene bol bol şahmeran bileklik göreceğimizin müjdesini verelim!

Suyolu Bileklikler Kutudan Çıksın

Düğününüzde armağan edilen suyolu bilekliği takımından ayırıp günlük bilekliklerinizle kombinlemenin zamanı geldi! Pırlanta ya da altın farketmiyor, 2020’de suyolu bileklikler en parlak dönemini yaşıyor ve kombinlerin vazgeçilmezi haline geliyor.

Sevdiklerinizin İsmi Bileğinizde

İsimli bileklikler 2020’de yeniden moda oluyor ancak alıştığımız künye stilinden biraz daha farklı olarak… Özellikle annelerin tercih edebileceği Altınbaş İsimli Bilekliklerde, çocuk sembollerinin üzerinde isimler yer alıyor. Elbette kardeşlerinizin, aile üyelerinizin ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızın isimlerini yazmak da iyi fikir…

Elmas Günlük Stille Buluşunca

Elmas denildiğinde zihninizde ağır parçalar canlandığını biliyoruz. Şimdi bildiklerinizi unutun! Artık zarif ve minimal elmas bileklikler, diğer bilekliklerin arasına karışıp farklı ve kesinlikle iddialı stiller yaratmak için karşınızda. Özetle elmasın hakkını teslim etme zamanı!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir