Sezonun Göz Dolduran Elmas Yüzükleriyle Tanışın

Doğanın ışıltısını parmağınıza taşıyan Altınbaş’ın elmas taşlı yüzük tasarımları; sade, gösterişli ve vintage modelleriyle cazibenizi ve şıklığınızı artırıyor. Bağlılığın sembolü olan elmas yüzükler arasında özgün tarzlarla pek çok alternatif bulunuyor. İşte farklı stillere hitap eden modelleriyle sezonun göz dolduran elmas yüzük modelleri….

Elmas Tek Taş Yüzükler

Altınbaş Elmas Yüzükler için tıklayın.

Farklı sayıdaki elmas taşlarla tasarlanan yüzük modellerini günlük hayatınızda ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Altınbaş elmas yüzükler, sevdiğiniz kadın için harika bir hediye de olabilir. Onun parmağında sonsuzluğun elmasla cisimleştiğini görmek isterseniz Altınbaş koleksiyonununa mutlaka göz atmalısınız.

Klasik Elmas Yüzükler

Altınbaş Elmas Yüzükler için tıklayın.

Saflığın, temizliğin ve sadakatin simgesi haline gelen elmas yüzükler, zarif ve otantik mücevherlerden hoşlanan kadınların tarzına hitap ediyor. Eşsiz ve büyüleyici tasarımları ile göz kamaştıran modeller, gül kesim şeklinde olan taşlarla süslenerek beğeniye sunuluyor. 

Gösterişli Elmas Yüzükler

Altınbaş Elmas Yüzükler için tıklayın.

Elmas taşlı yüzükler arasında son dönemler vintage görünümlü modellere daha fazla ağırlık veriliyor. Zarif ve şık elmas yüzükler arasında tarzınızı yansıtan çok sayıda alternatif bulunuyor. Antik tarzda dizayn edilen modeller; divanhane, alaroz, gül ve damla motifleri ile zenginleştirilerek ön plana çıkartılıyor.

Safir, Yakut, Zümrüt Taşlı Elmas Yüzükler

Altınbaş Elmas Yüzükler için tıklayın.

 Minimalist ve asil bir şıklık sunan elmas sırataş yüzükler ise son dönemlerin bir diğer popüler modelini temsil ediyor. Siz de pırlantanın ihtişamını yaşatan yenilikçi ürün seçeneklerine göz atabilir ve içerisinden sevdiklerinize yakışacağını düşündüğünüz güzel bir seçimde bulunabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir