Sezonun öne çıkan 5 baget pırlanta yüzüğü

Baget pırlanta yüzük modelleri her döneme damgasını vurabilen en değerli mücevherler arasında yer alıyor. Eşsiz mücevher işçiliği ve Altınbaş güvencesiyle sahip olabileceğiniz baget pırlanta yüzük modelleri, kare kesim olarak işlenerek her ortamda ve günün her anında göz kamaştırıcı bir stile imza atabilmenizi sağlıyor. Zamansız güzelliği ile ön plana çıkan baget kesim pırlanta yüzük modelleri arasından favorimiz olan beş modeli sizin için seçtik…

Üç Renk Altınlı Modern Baget Pırlanta Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın modern tasarımlı pırlanta baget yüzükleri arasından seçtiğimiz bu model, beyaz, sarı ve pembe altının üzerinde çapraz şekilde duran bir baget pırlantadan oluşuyor.

Baget Pırlanta Tektaş Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget pırlanta tektaş yüzükler, son senelerde evlilik tekliflerinde en sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Biz bu şık tasarıma aşık olduk, ya siz?

Özel Tasarım Baget Pırlanta Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Minik baget pırlantaların bir araya gelerek oluşturduğu bu şık birleşim, farklı tasarımlardan hoşlanan kadınların kalp atışlarını hızlandıracak cinsten…

Göz Alıcı İkili Baget Pırlanta Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Mücevher seçiminiz göz alıcı ve dikkat çekici modellerden yanaysa bu ikili baget pırlanta yüzük tasarımı tam size göre!

Baget Pırlantanın En Sportif Yorumu

Ürüne gitmek için tıklayın.

Şık olduğu kadar zarif, zarif olduğu kadar da sportif… Bir baget pırlantanın en sportif yorumu nasıl olur derseniz kesinlike böyle olur deriz… Günlük stile çok yakışan bu yüzüğe mutlaka sahip olmalısınız!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir