Yaz Stilinin Işıltısı: Yıldız Koleksiyonu

Altınbaş’ın en yeni koleksiyonu Yıldız ile yaz stiline ışıltı katmaya hazır mısın? Yaşamın sonsuzluğu, mükemmelliği, değeri ve ışıltısı ‘Senin Yıldızın’da!  Yıldız Koleksiyonu‘nun en sevilen parçalarını en mutlu anlarınıza ve yılın en güzel mevsimine eşlik etmesi için seçtik….

Altınbaş yıldız koleksiyonu için tıklayın.

Yıldız Koleksiyonu Altınbaş’ın; tüm başlangıçlarının sembolü olarak kabul edilen ve sembolün taşıdığı anlamları içeren Ş harfinin altında bulunan Yıldız’ın hikayesinden ilham alınarak hazırlandı.

Koleksiyona adını veren ve ilham kaynağı olan ‘Yıldız’ın her bir ucunda Altınbaş’ın; Mükemmellik, Değer, Işıltı ve Sonsuzluk anlamlarını içeren dört temel değeri bulunuyor.

Altınbaş yıldız koleksiyonu için tıklayın.

Altınbaş ustalarının el emeğiyle, teknoloji ve üretimin her aşamasında ulaşmak için çalıştıkları mükemmellik olgusu yer alıyor.

Bir diğer temelde, değerli madenler ve değerli taşlar anlatılırken, en önemlisi ise bu temelde insanlara verilen değerin önemi vurgulanıyor.

Altınbaş yıldız koleksiyonu için tıklayın.

Yıldızın diğer bir ucunda, Altınbaş tarafından yaratılan her mücevherin ışıltısı ve bu ışıltıya gerçek anlamını veren insanların sahip olduğu ışıltı yer alırken, yıldızın son ve en değerli ucunda ise sonsuzluk anlatılıyor.

Sonsuzluk temelinde, insanların en büyük tutkusunun ve ilhamının yaşama dair bir iz bırakma isteği ile Altınbaş’ın en büyük tutkusu olan; mutlu anlara tanıklık ederek sonsuza kadar var olma isteği buluşuyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir