Sonbaharda Erkeklerin Gözde Aksesuarı Altınbaş Bileklikler Oluyor

Mevsimin sonbahara döndüğü bugünlerde gözümüz podyumlarda ve sevdiğimiz markaların vitrinlerinde gezinirken sonbahar – kış modasına dair fikirler de ediniyoruz. Peki yeni sezonda erkek modası nasıl olacak? Toprak tonlarının, lacivert, gri ve siyahların yükselişe geçeceği erkek trendlerinde aksesuar kullanımlarında neler yükselişe geçecek? Bizden söylemesi, yeni sezona stilinize uygun bir bileklikle girmek için hiç vakit kaybetmeyin…

Lacivert, siyah deri ve metal bilekliklere eşlik eden altın figürleri hem taşlı hem de taşsız farklı alternatiflere karşımızda. Altınbaş Erkek Bileklikleri, modern tasarımları ile her kombinle uyum sağlamada da iddialı.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altın zincir bilekliklerin zamansız stili de bu sene erkek modasında öne çıkan bir diğer unsur. Her yaş ve stile hitap eden Altınbaş altın erkek bileklikleri, nesilden nesile aktarılabilecek kadar da şık ve zarif.

İpli ve derili altın bileklikler erkek aksesuar modasının yıldızları arasında yerini alırken her tarz ve yaşa da hitap ediyor.

Beyaz ve sarı altını buluşturan Altınbaş erkek bileklikleri, özellikle genç stilin tercihi olurken mavi, beyaz ve toprak tonları ile mükemmel uyum sağlıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir