Uygun Fiyatlı 10 Bayram Hediyesi Seçeneği

Bayram demek sevdiklerimizi hatırlamak, onlarla görüşüp telefonlaşmak ve hediyeleşmek demek… Bu bayramı akrabalarımızdan, sevdiklerimizden uzak geçirecek olsak da onları arayarak, görüntülü olarak konuşarak ve anlamlı hediyeler yollayarak yanlarında hissetmemiz mümkün olacak. Sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı 10 bayram hediyesi önerimize bakmadan hediyenizi seçmeyin!

1.Pırlanta Gül Kolye

Tektaş pırlanta detaylı gül figürlü bu zarif kolye, her yaş ve stilden kadına hitap edecek, harika bir bayram hediyesi seçeneği.

2.Altın x Küpe

‘X’ figürlü beyaz altın modern tasarımlı küpe, genç kadınlar için seçilecek harika bir hediye alternatifi.

3.Altın Baget Yüzük

Bayram hediyenizin sezon modasını yansıtmasını ve zarifliği ile her daim kullanılabilir olmasını istiyorsanız baget taşlı bu yüzük tam size göre.

4.Altın Yusufçuk Bileklik

Modası hiç geçmeyecek bir hediye alternatifi daha… Minik taşlarla süslü sarı altın yusufçuk sembollü bileklik, her kombinle kullanılabilecek bir hediye seçeneği.

5.Agat Taşlı Altın Kolye

Agat taşının zarafeti, yılın trendi geometrik formlarla bir araya geliyor ve ortaya bu zarif ve modern agat taşlı kolye çıkıyor. Uygun fiyatı ile bayram için çok doğru bir hediye seçeneği…

6.Malahit Taşlı Altın Küpe

Yeşilin en güzel tonlarına sahip malahit taşı, daire formlu altın küpeyi sezonun en gözde parçalarından biri haline getiriyor.

7.Oniks Taşlı Altın Yüzük

Hediye alacağınız kişi bir siyah tutkunuysa fazla düşünmenize gerek yok. Oniks taşlı altın yüzük, hem modern hem de çok unutulmaz bir seçim olacak!

8.Altın Ayak İzi Bileklik

Yeni annelere, çocuk sahibi kadınlara alınabilecek harika bir bayram hediyesi daha karşınızda. Ayak izi figürlü bileklik, uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

9.Altın Zincirli Sallantılı Küpe

Sezon modasını yansıtan zincirli, sallantılı altın küpe ile bayramda mutlu edemeyeceğiniz kimse olmayacak.

10.Altın Baykuş Kolye

Altın baykuş kolye, klasik kolye figürlerine alternatif arayan ve hayvanları seven kadınlar için harika bir hediye alternatifi.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir