Zarif, Stil Sahibi, Unutulmaz Yedi Taş Yüzükler

Aşkın en sıra dışı hali yedi pırlanta taşın eşsizliği ile birleşiyor. Duruşunu asaletinden alan pırlanta yedi taş yüzükler Altınbaş’ın ince işçilikle bezenmiş tasarımlarıyla yeniden anlam buluyor. Altınbaş’ın yedi taş pırlanta modellerine gelin birlikte bakalım…

Beyaz altının kendine has zerafeti farklı şekillerde bir araya getirilen yedi pırlanta taş ile süslenerek Altınbaş’ın ince işçiliği ile bir araya geliyor. Birbirinden farklı desen ve modellerde bir araya getirilen Altınbaş yedi taş pırlanta yüzükler, her zevke ve tarza uygun biçimde hazırlanarak yeni sezon trendlerin ilk sırasında yerini alıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Farklı karat seçeneklerine sahip olan Altınbaş yedi taş pırlanta yüzükler, Altınbaş’ta her bütçeye ve zevke uygun olarak tasarlanarak aşkın en saf halini yansıtmaya devam ediyor. Altınbaş, her biri kendine has duruşu ile bir araya gelen yedi pırlanta taşı özenle sizler için yeniden şekillendirerek, her bir taşa yeni bir anlam yüklemenize yardımcı oluyor.

Siz de göz alıcı ışıltınızı yedi taşlı pırlanta yüzük yansıtmak istiyorsanız; birbirinden güzel, her yaşa ve zevke uygun Altınbaş pırlanta yedi taş modellerini incelemeye başlayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir