2021 İlkbahar Sezonunun Dikkat Çeken Dekorasyon Stilleri

Bahara adıma attığımız bugünler, yaşam alanlarını yenilemek ve dekore etmek için en uygun zamanlar… Kışlık evleriniz, balkonlarınız, teraslarınız, bahçeleriniz ya da yazlık evleriniz için bir yenileme planı içindeyseniz doğru yerdesiniz! Yaşam alanlarınızı yaz enerjisi ile dolduracak en trend dekorasyon stillerini sizin için araştırdık.

Bitkilerle Dolu Salonlar

Bu sene yaşam alanlarımızda ev bitkileri önemli yer kaplıyor. Evinizin en iyi güneş alan köşesini bitkilerinize ayırın, bu stili vintage mobilyalar ve pirinç aksesuarlarla da desteklemeyi unutmayın.

Ev bitkileri, İskandinav stili dekorasyon ile de büyük uyum yakalıyor. Doğal ahşaplar, hasır puflar ve koltuk şalları, bitkilerle dolu salonunuza eşlik etsin.

Koyu Yeşil Duvarlar, Pirinç ve Bakır Aksesuarlar

Salon bitkilerinizi seramik, ahşap ya da plastik saksılarda saklamak sizin kararınız. Ancak ışıltılı bir görünüm yakalamak istiyorsanız bakır, pirinç gibi metal saksılara mutlaka şans vermelisiniz.

Balkon, Teras ve Bahçelerde Nostalji

Bu sene balkon, teras, bahçe gibi açık alanlarda nostalji rüzgarları esiyor. Eski mobilyalardan yapılan dönüşümler, bambu koltuklar, keten perdelerle ayrılmış bölümler, salaş ampül ışıklandırmalar ve fenerler bu stilin ana parçaları…

Rengarenk kilimleri, yastık kılıflarını, kumaşları sandıktan çıkarma zamanı… Nostalji rüzgarlarını renkli kılmak elinizde…

Ferforje Mobilyalar, Bambu Aksesuarlar

Ferforje mobilyalar, nostaljik stilin en önemli parçalarından. Zarif mobilyalarınızı zarif aksesuarlarla tamamlamayı da unutmayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir