23 Nisan’da Ailece Animasyon Film Keyfi

Her çocuğun izlemekten bıkmadığı, defalarca kez izlese sıkılmadığı, repliklerini ezbere bildiği bir animasyon film mutlaka vardır. 23 Nisan’da ailece bu filmi izleyebilir ya da henüz izlemediği bir animasyon filmi beraber keşfedebilirsiniz. İşte her çocuğun mutlaka izlemesi gereken beş animasyon film önerisi…

Coco

Meksika’da kutlanan Ölüler Günü Festivali’nden ilham alan Coco, tam iki Oscar ödülüne sahip. Bir gün mucizevi şekilde Ölüler Diyarı’na gide ve çeşitli maceralar sonucunda geleneklere ve sevgiye dair çok şey öğrenen bir çocuk kahramanın konu alındığı bu film, yetişkinler için de oldukça duygusal…

Karlar Ülkesi

Bir kız çocuğuna sahipseniz Elsa’ya tanımamanız pek olası değildir! Kristen Bell ile Idina Menzel tarafından seslendirilen Anna ve Elsa adlı zıt iki kız kardeşin hikayesinin anlatıldığı filmde Elsa, herkesi ve her şeyi buza çevirmekle lanetlenmiş bir karlar kraliçesidir. O tüm dünyadan kendini saklarken,  cana yakın kız kardeşi Anna ise yeni insanlarla tanışmayı arzular. Bu zorlu mücadele eğlenceli pek çok olaya gebedir.

Neşeli Ayaklar

Mumble, Antarktika’da güzel bir hayata sahip genç bir imparator penguendir, ancak bir sorunu vardır. Diğer tüm penguenler güzel sesleriyle şarkı söyleyip kendilerine eş bulabiliyorken, Mumble bir türlü doğru tonu tutturamaz. Burada devreye “neşeli ayaklar”ı girer. Özellikle 5 yaş üzeri çocukların bu filme bayıldığını söyleyelim!

Oyuncak Hikayesi

Andy’ye doğum günü için astronot Buzz Lightyear adında yepyeni bir oyuncak hediye edildiğinde, Andy’nin eski favori oyuncağı Woody onu biraz kıskanır. Daha sonra, oyuncaklar Buzz’ı kurtarmak ve ailesi yeni bir eve taşınırken Andy’nin yanında olmak için bir araya gelirler. Oyuncak Hikayesi, her yaştan izleyici için kesinlikle çok eğlenceli.

Moana

Moana, yaşadığı adanın ötesinde neler olduğunu görmek isteyen ve halkının hayatta kalması için endişe duyan bir çocuktur. Cesur bir görevde, başka yaratıklara da ev sahipliği yapan, açgözlü yarı-tanrı Maui ile tanışır. Moana, çocukları kendine güven ve saygıyla ilgili önemli bir ders öğrettiği masalsı bir yolculuğa çıkarıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir