Celine Dion’un Hayatı Belgesel Oluyor

Tüm zamanların en popüler sanatçılarından biri olan Celine Dion’un hayatı ve kariyeri Oscar adayı film yapımcısı Irene Taylor tarafından yönetilecek bir belgesel olmaya hazırlanıyor. Belgesel izleyiciyi Dion’un hayatının ve uzun kariyerinin yanı sıra dünya turları ve Las Vegas’ta ikamet ettiği yerlerin derinliklerine götürecek. Müzikal kariyeriyle olduğu kadar moda ikonu kimliğiyle de çok beğendiğimiz Dion’un yolculuğunu izlemek için sabırsızlanıyoruz…

Belgesel hakkında konuşan 53 yaşındaki Dion, “Resmi belgeselimin çekimlerine başlıyoruz. Hayranlarıma karşı her zaman açık bir kitap oldum. Duyarlılığı ve düşünceli yaratıcılığıyla Irene’in herkese daha önce görmedikleri bir parçamı gösterebileceğini düşünüyorum” dedi.

Taylor, “Celine Dion gibi efsanevi bir sanatçıyla bu yolculuğa çıkmak, bir film yapımcısı olarak benim için olağanüstü bir fırsat. Hayatını ve eşsiz kariyerini inceleme erişimim olması, dünyayla paylaşmayı dört gözle beklediğim ikonik, küresel bir süperstarın çok yönlü bir portresini yaratmama izin verecek” diye konuştu.

Yayın tarihi henüz açıklanmayan belgeseli heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz…

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir