Yaşam Alanlarına Kış Ruhu Katacak Dekorasyon Önerileri

Sonbaharı iyiden iyiye hissedip adım adım kışa yaklaşırken hem gardırobumuzu hem de kendimizi yeni sezona hazırlamaya başladık. Peki duygularınız, dolabınız bu değişime ayak uydururken evinizi de kışa hazır etmeye ne dersiniz? Farklı kış dekorasyon düşünceleri ve minik yeniliklerle evinizi yeni sezon için hareketlendirebilir, mevsimin keyfini ikiye katlayabilirsiniz. İşte karşınızda birkaç ipucu…

Yünlü Yastıklar, Battaniyeler ile Sıcacık Eviniz!

Gelen soğukları minik dokunuşlarla karşılamak için koltuklarınızın üzerine minik minderler, yünlü yastıklar, battaniyeler atmaya ne dersiniz? Evinizin tasarımına uygun renklerde tercih edeceğiniz battaniye ve yastıkların yanı sıra yerlere serpiştireceğiz puf yahut minderler de sonbahar dekorasyonuna uygun olmakla birlikte işlevleriyle sizi mutlu edecektir.

Oda Kokuları, Mumlar ile Güz Kokusu Evinizde!

Soğuk havalarda camları ardına kadar açıp evi havalandırmak her zaman mümkün olmayabilir. Sonbaharın kendine has puslu, sisli havasını evinize oda kokuları, tütsüler, mumlar ile taşıyabilirsiniz. Arka fondan gelen kısık bir müzik eşliğinde yayılan oda kokusu sonbahar atmosferinin verdiği huzuru size yansıtacaktır. Kahve, vanilya, çikolata vb. aromalı mumlar ile de mevsimi iliklerinize dek hissedebilirsiniz.

Kalın-Uzun Perdeler ile Yaza Veda!

İnce ve kısa perdeler; yazın bitimi ile yerini kalın ve uzun perdelere bırakabilir. Kışın ruhunu üzerinde taşıyan perdelerin renginin kırmızı, bordo, kahverengi gibi koyu renkli olması sezon dekorasyonu için uygun olacaktır. Kalın kumaştan tasarlanan uzun perdeler ile hanenizin sıcaklığını dışarıdan bakanlara da aktarabilirsiniz.

Desenli Kilimler, Yün Halılar ile Kışa Merhaba

Artık kış geldiğine göre halısız yerlere veda etmenin zamanı geldi demektir. İnce halılar yerini yünlü halılara, desenli kilimlere bırakabilir. Odalarınızın dekorasyonuna göre seçeceğiniz halılar, kilimler ile farklı bir hava yaratabilir, aynı zamanda soğuktan da korunabilirsiniz. Tüylü, yünlü halı çeşitleri ve değişik desenlerdeki halılar ile eviniz bu kışa hazır!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir