Aşçılıkta İlerlemek İsteyenlere Özel Online Yemek Kursları

Hepimizin evde geçen günlerde birer usta şef haline geldik. Evde ekmek yaparak başladığımız ilk günleri, pizzalar, lahmacunlar ve Ramazan’ın gelişiyle pideler ve güllaçlar takip etti. Mutfakta vakit geçirmekten keyif alan ve bu ilgisini geliştirmek isteyenler artık daha zor tariflerin peşinde. İşte aşçılıkta profesyonelleşmek için tercih edebileceğiniz usta şeflerin online hesapları…

Gordon Ramsay

Usta şef dendiğinde akla ilk onun gibi isimler geliyor. Karşınızda Gordon Ramsay… MasterChef programıyla büyük kitlelere ulaşan ve dünyanın birçok yerinde özel restoranları bulunan Gordon Ramsay, Youtube kanalında maharetini yemek tutkunlarıyla paylaşıyor. Takip etmek için tıklayın.

Tyler Florence

Mutfakta profesyonelleşmek isteyenler için bir harika öneri de Tyler Florence’in Youtube kanalı. Wolf It Down isimli kanalında hem pratik hem de çok lezzetli tarifler paylaşan Florence ile tanışmanızın tam zamanı. Kanalı incelemek için tıklayın.

Kwame Onwuachi

Samimi anlatım ve enfes lezzetler için James Beard ödüllü şef Kwame Onwuachi’nin Instagram hesabını takibe alın. Başarılı şef, her gün Instagram hesabından canlı yayın yaparak tarifler paylaşıyor. Keşfetmek için tıklayın.

Christina Tosi

Milk Bar’ın kurucusu Christina Tosi, bol takipçili Instagram hesabından her gün nefis tarifler paylaşıyor. Her gün saat 14.00’de başlayan 45 dakikalık canlı yayınları kaçırmayın. Tosi’nin Instagram hesabı için tıklayın.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.