Pandemi Döneminde Sevdiklerimizin Yılbaşını Nasıl Kutlamalıyız?

Bu sene yılbaşını da pandemi koşullarında kutlayacağız. Korona virüs nedeniyle kısıtlamaların yaşanacağı yılbaşında 31 Ocak 2020 21.00 saati itibariyle sokağa çıkma kısıtlaması başlayacak ve 4 Ocak Pazartesi 2021 saat 05.00’e kadar sürecek. Bu yılbaşında geçtiğimiz senelerin aksine dışarıda kalabalık mekanlarda kutlama yapamayacağız. Evlerde misafirliğin de kısıtlandığı yılbaşı oldukça sakin geçecek. Ancak yeni yılı coşkuyla kutlamak için evde olmak bir engel değil. İşte pandemi döneminde yılbaşı kutlarken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta…

Kısıtlama Öncesi Ziyaretlerinizi Sınırlı Tutun

Yılbaşını sevdiklerinizle, büyük ailenizle geçirmek için kısıtlama öncesinde sevdiklerinize gitmeyi planlıyor olabilirsiniz. Ancak hediyelerinizi vermek ve iyi dileklerinizi iletmek için bile olsa ne kadar az kişiyle görüşürseniz çevrenizi o kadar az riske atarsınız. Bu görüşmelerde birbirinizi öpmeyin, mutlaka maske kullanın ve hijyeniniz için ziyaretinizi kapıdan yapıp, mutlaka kısa tutun.

Görüntülü Arama Yapın

Büyük anneler babalar, torunlar, akrabalar, arkadaşlar ya da iş arkadaşları… Hepimiz görüntülü arama yapmaya ve özel günleri bu şekilde kutlamaya alıştık. Kameraları açın ve sevdiklerinizle yılbaşı heyecanınızı paylaşın, hem de hiç bir risk olmadan, gönül rahatlığı ile…

Sevdiklerinize Yeni Yıl Mesajı Gönderin

Sevdiklerinizin yeni yılını kutlamak ve iyi dileklerinizi iletmek için en pratik yollardan biri de mesaj atmak. Biz sizin için en güzel yılbaşı mesajlarımızı hazırladık bile… İlham almak için tıklayın.

Aile Fotoğrafınızı Paylaşın

Ev halkı ile yılbaşı kutlamanızı bol bol fotoğraflandırın ve sosyal medyada paylaşın. Artık hemen herkesin bir Instagram ya da Facebook kullanıcısı olduğu günümüzde, akrabalarınız ve arkadaşlarınızla fotoğraflarınızın yorumlarında buluşmanız için hiç bir engel yok!

Sevdiklerinize Yılbaşı Hediyesi

Bu sene alışverişleri online alışveriş platformlarından yapıyoruz! Bir eşarp, bir küçük ev aleti, parfüm ya da çiçek… Hem kadınlar, hem erkekler hem de çocuklar için pek çok uygun fiyatlı mücevher ve takı ise altinbas.com‘da sizi bekliyor….

Peki, 2021’e renkli bir giriş yapmak için evde yılbaşı kutlamanızı nasıl özelleştirebilirsiniz? Biz sizin için detaylarıyla anlattık bile. Okumak için tıklayın.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir