En Güzel Yeni Yıl Mesajları ve Yılbaşı Kartları Önerileri

Bir yılbaşı hediyesi kadar o hediyenin yanına iliştirilecek not da önemlidir. Ya da bizden uzak olan sevdiklerimize atacağımız mesajlar, nostaljik bir gelenek olarak ise göndereceğimiz kartlar… Sevdiklerinizi heyecanlandıracak birbirinden sevimli yılbaşı kartları ve yeni yıl mesajları önerilerine göz atmaya hazır mısınız?

Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl, yeni umutlar, yeni hedefler ve taptaze dilekler demektir. Yeni yılda sevdiklerinize bir yılbaşı mesajı iletmenin ise onlarca yolu vardır. Ancak unutmamak gerekir ki en önemlisi sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmektir. Bu yüzden yeni yıl mesajları hazırlarken biraz zaman ayırmakta fayda var. Annenize, babanıza onları ne kadar sevdiğinizi ve onların çocuğu olduğunuz için ne kadar şanslı hissettiğinizi belirten bir mesaj atarsanız, gözlerini mutluluktan dolduracağınızı garanti edebiliriz. Sevgilinize ya da eşinize kendisinin hayattaki en güzel ve özel seçim olduğunu belirtmeniz ve onunla ömrünüzün sonuna kadar birlikte olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bir sevgili ya da eş bundan daha başka ne duymak ister ki? En iyi dostunuz için bir yılbaşı mesajı hazırlarken onun hayatınız için seçtiğiniz kardeşiniz, yol arkadaşınız olduğunu belirtebilirsiniz ya da. Akrabalarınızı da unutmayın! Modern zamanın koşturması içerisinde sıklıkla unuttuğumuz, atladığımız değerli bir iletişim fırsatını bu yılbaşında sakın kaçırmayın. Onları ne kadar sevdiğinizi ve özlediğinizi belirtmeden de geçmeyin.

En Güzel Yılbaşı Mesajları Önerileri

Bazen hislerimizi kelimelere dökmekte zorlanırız ya da belki bu konuda biraz acemi olabiliriz. O zaman sizin için önerilerimiz var. İşte en güzel yeni yıl mesajları:

 • Yine yeni birkaç saat var aramızda. 2022 yılına gireceğimiz bu saatlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!
 • Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
 • Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2022 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle…
 • Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.
 • Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!
 • Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle.
 •  2022 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
 • Sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.
 • Yaşamın kaynağı sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
 • Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere; hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Yeni yılın kutlu olsun. Nice yıllara!
 • 2021 yılından 2022 yılına birlikte adım atmak ümidiyle, nice yıllarda mutluluk bizimle olsun… Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım…

Yılbaşı Kartları Nasıl Yapılır?

Etkileyici yılbaşı mesajları kadar yılbaşı kartları da sevdiklerinize kendini özel hissettirecek bir diğer konu. Watsapp ya da mesaj ile değil de bir kartla ve hediyenizle birlikte yeni yıl mesajınızı iletmek için şık bir kart hazırlayabilirsiniz

Yılbaşı kartı nasıl yapılır? diye düşünüyorsanız ihtiyacınız olan tek şey renkli bir kağıt ve ona uygun bir kalem. Yılbaşını çağrıştıran yeşil, kırmızı ya da sarı renklerdeki kağıtlara renkli ve metalik keçeli kalemlerle mesajınızı yazabilirsiniz. Metalik renkli kalemler, açık renk kağıtlar üzerinde harika görünür, ama koyu renk kağıt üzerinde alınan sonuçlar daha göz alıcıdır. Şablonlarla çalışırsanız tasarımı karta daha kolay uygulayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir