31 Ekim Mavi Dolunay’ı Hayatımıza Neler Getirecek?

Gökyüzü olaylarını ve astrolojik yorumları hepimiz yakından takip ediyoruz. Bu ara sıkça duyduğumuz önemli bir gökyüzü olayı da 31 Ekim 17.49’da Boğa burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek olan mavi dolunay. Bu dolunaya neden mavi dolunay deniyor ve burçlar üzerinde ne gibi etkileri olacak diye merak ediyorsanız, bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Mavi Dolunay Nedir?

Normal şartlarda her ay bir kez olmak üzere senede toplam 12 kez dolunay gerçekleşir. Ancak sürprizli 2020 senesinde 13 dolunay var ve Ekim 2020’de toplam iki dolunay barındırıyor içinde. En son İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra gerçekleşen mavi dolunay, 31 Ekim 2020’den sonra 2039 yılına kadar yaşanmayacak. Dolayısıyla oldukça önemli bir gökyüzü olayından söz ediyoruz.

Mavi Dolunayın Etkileri

Peki mavi dolunayın etkileri neler olacak? Öncelikle dünya siyaset sahnesinde karışıklıkların zirve yapması öngörülürken kişisel hayatlarımızda iniş çıkışlara da açık olacağız. Gizli saklı konuların ortaya çıkmasının söz konusu olacağı bu mavi dolunayda olmaz dediklerimizin gerçekleşmesine şahitlik edeceğiz. Bu etkileri elbette olumsuz olarak okumamak gerekiyor. Krizler içinde pek çok fırsatı da barındıran mavi dolunay döneminde bireysel yaşamlarımızda önemli farkındalıklara ulaşmamız ve dönüşümler yaşamamız muhtemel.

Mavi Dolunaydan Hangi Burçlar Etkilenecek?

Mavi dolunay Boğa burcunda gerçekleşeceği için en büyük etkiyi bu burçta göreceğiz. Boğa burcununun yanında Aslan, Kova ve Akrep burçları için de dönüştürücü etkiler söz konusu olacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir