Ağustos ayının gökyüzü olaylarına bakış

Yazın en sıcak ayına giriş yaptığımız bu günlerde Ağustos ayında burcunuzu nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? İşte Ağustos ayının öne çıkan gökyüzü hareketlerinin kısa özeti…

8 Ağustos’ta Aslan Burcunda Yeniay

Ağustos burcunun ilk önemli gökyüzü olayı 8 Ağustos’ta Aslan burcunda yaşanacak yeniay oluyor. Ego ve özgüvenin burcu Aslan, biraz şımarmayı ifade ederken alacağınız eleştirilere daha sabırsız yaklaşmanıza neden olabilir.

16 Ağustos’ta Venüs Terazi Burcuna Geçiyor

16 Ağustos’ta aşkın ve uyumun gezegeni Venüs, yöneticisi olduğu Terasi burcuna geçiyor. İlişkilerde uyumu ve beraberliği ifade eden bu durumla birlikte çok daha uzlaşmacı, hassas ve duygusal bir bakış açısı edinmeniz mümkün.

22 Ağustos’ta Kova Burcunda Dolunay

Temmuz ayında ilk Kova dolunayını yaşamıştık. Astrologlar bu çift dolunay durumuna dair, ilk dolunayda adımı atılan, tamamlanamayan veya gün yüzüne çıkamayan konuların ikinci dolunayda tamamlanacağına dair görüş bildiriyor. Bu dolunayın fayda odaklı ve ilerici bir dönemi işaret ettiği de söyleniyor.

23 Ağustos’ta Güneş Başak Burcu Seyrine Başlıyor

Ve yazın son günleri… Güneş’in Başak burcunda seyrine başlaması pozitif bakışa sahip bireyleri en yükseğe taşıyabilir; mükemmelliyetçilik nedeniyle öz eleştirilere takılanlarınsa motivasyonunu düşürebilir. Bu durum tümüyle bakış açınıza bağlı!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir