Burçlara Özel Hediye Önerileri: Altınbaş Burç Kolyeler

Her insanın karakterinin simgesi haline gelen burçlardan ilham alarak özel tasarımlar ortaya çıkaran Altınbaş, kadınların tarzını burçlarıyla birlikte dışarıya yansıtabilmeleri için çok şık seçenekler sunuyor… Burcunuzun sembolüne tarzınızda yer ayırarak son derece sofistike bir stil oluşturabilir ya da sevdiğiniz kişiye burcunun sembolünü taşıyan bu şık kolyeleri gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Koç Burcu Altın Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yönetici ruhlu ve disiplinli yapısıyla ön plana çıkan Koç burcu mensupları aynı zamanda cesur karakterleriyle ilgi çekerler. Mücevher dünyasında tutkun olan Koç burçları, mücevher tercihini yaparken daima öncü ve modern modellere yönelir.

Boğa Burcu Altın Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın şık tasarımlı Boğa Burcu Kolyesi, özellikle de astroloji ile ilgili Boğa burcu kadınlarının çok seveceği bir tasarım ve renge sahip.

Altın İkizler Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kolye ucunun bir tarafında burcunuzun simgesi diğer tarafında burcun yıldızı yer alması ise sizi büyülü bir atmosfere sürüklerken; burcunuza özgü şans taşınız kolyenizin bir diğer ucunda size güven verecek.

Altın Yengeç Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Duygusal, zarif ve naif yapısıyla tanınan yengeç burçları takı tercihlerinde de sakin görünüme sahip sade ürünlerden yana tercihlerde bulunurlar. Düz tasarımlı ve her kıyafetle birlikte kullanılabilecek olan tasarımlar onların ilgisini bir hayli çeker.

Altın Aslan Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Aslan burcunun uğurlu taşını, sembol ve haritasını taşıyan bu kolye de harika bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor.

Altın Başak Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pozitif, güçlü ve sakin Başak burcu kadınları için değerli bir hediye arıyorsanız, Altınbaş imzası taşıyan altın kolye modelini tercih edebilirsiniz.

Altın Akrep Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gösterişli ve ama aynı zamanda sade tasarımlardan hoşlanan akrep kadınlarının enerjisinden ilham alınarak tasarlanan altın kolye modeline Altınbaş güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Altın Yay Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Daima neşeli yapıları ve pozitif duruşlarıyla dikkatleri üzerine çeken yay burcu mensupları, kullanacakları takılar konusunda son derece hassastır. Bu sebeple, yay burçları için bir takı seçiliyorsa dikkatli olunması gerekir.

Altın Oğlak Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sadakat, bağlılık ve çalışkanlığın simgesi haline gelen oğlak burçları için takıların önemi bir hayli büyüktür. Oğlak burçları sade ve aynı zamanda modern tasarımlı mücevherlerden son derece hoşlanırlar. Kendileri için özel bir takı seçimi yapacakları zamanlarda uzun süre boyunca kullanabilecekleri, klasik yapıya sahip ve değerli olanları seçerler.

Altın Kova Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Özgürlüğüne düşkün ve aşka tutkun olan kova burçları mücevher tercihlerinde de bu özelliklerini yansıtmak ister. Mutlu ve huzurlu bir hayat için şık bir giyime ve değerli mücevherlere önem veren kova burcu kadınları pozitif enerjilerini dışarıya yansıtabilmek için modaya uyumlu bir şekilde giyinebilmekten keyif alır.

Altın Balık Burcu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kolye ucunun bir tarafında burcunuzun simgesi diğer tarafında burcun yıldızı yer alması ise sizi büyülü bir atmosfere sürüklerken; burcunuza özgü şans taşınız kolyenizin bir diğer ucunda size güven verecek. Hem şık hem de özel bir parça olan Altınbaş burç koleksiyonunda yer alan kolye modelleri ile ister kendinizi ister sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. 

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir