Aşkta Mutluluğu Yakalayan Burçlar

Astroloji konusunda bilgilerimiz artık eskisinden çok daha fazla. Güneş burcumuzu, yükselen burcumuzu, ay burcumuzu biliyor, ay ve güneş tutulmalarını, gezegenlerin hareketlerini ilgiyle takip ediyoruz. Tanıştığımız birine ilk sorduğumuz sorular arasında ise burcunun ne olduğu geliyor. Burçlara ve astrolojiye bu kadar ilgiliyken hangi burçların aşkta uyum yakaladığı hakkında neler biliyoruz peki? Karşınızda mutlu bir birliktelik yaşayabilecek birbirine en uygun burçlar…

Koç ve Kova

Ateş grubunun öncüsü Koç, kendisi kadar maceracı Kova burcu ile oldukça iyi anlaşır. Heyecan ve maceranın ön planda olacağı bu ilişkide her iki taraf da birbirini besler ve bu ilişki sıkıcılıktan olduka uzaktır. Koç ve Kova ilişkisinde takım ruhu öne çıkar, her şeyi birlikte yapmaktan keyif alacak çiftler, birbirlerine özel alan bırakacak kadar özgürlüklerine de düşkündür.
 

Boğa ve Yengeç

Boğa burçları uyumlu olduğu burçlardan Yengeçler ile anlayış dolu bir ilişkiye yelken açabilirler. Birbirlerine destek olacak, anlayacak ve dinleyecek bu ikilinin empati yönleri oldukça gelişkindir. Aile kavramına oldukça önem veren ikilinin mutlu bir ilişki ve aile sahibi olması sürpriz olmaz.

İkizler ve Kova

Özgürlüğüne düşkün Kovalar, ruh durumu oldukça değişken olan İkizler ile sorunsuz bir ilişki sürdürür. Hem Kovalar hem de İkizler, hareketli ve dinamik olmalarıyla bilinirler. Arkadaş çevresi oldukça geniş olan bu burcun insanları birlikte eğlenmekten, birlikte bir hayat paylaşmaktan oldukça mutlu olacaktır.

Yengeç ve Balık

Hayalperest ve duygusal Yengeçlerin hislerini ancak bir Balık burcu paylaşır. Romantizmin doruklarında gezinecek bu çift, birlikte eğlenmeyi de bilir. Sakin bir yaşam ve mutlu bir ailenin kapılarını aralayacak su grubuna mensup çiftin ilişkileri uzun yıllar mutlulukla sürecektir.

Aslan ve Yay

Öncü burçlardan Aslan, kendisi gibi hareketli ve enerjik Yay burcu ile mükemmel bir uyum yakalar. Lükse, gösterişe, hayatı güzel yaşamaya meraklı olan bu çift için keşfedilecek çok şey vardır. Her daim kendilerine uygun aktiviteler bulabilecek bu çift ile arkadaşlık etmek bile bir başkadır.

Başak ve Boğa

Disiplin, çalışkanlık ve titizlik dendiğinde akla onlar gelir. Dürüst, samimi ve sakin bir ilişki arayan Başak ve Boğalar için uzun soluklu bir ilişki ve evlilik hayal değildir. Aşk hayatlarında huzur ve dengeyi arayan bu burç mensuplarının mutluluğu birbirlerinde bulmaları kaçınılmazdır.

Terazi ve İkizler

Ruh hali değişkenlik gösteren İkizler burçlarını dengelemek elbette Terazilerin işidir. Bilgiye, zekaya tapan iki burç için oldukça heyecanlı ve bitmek bilmeyen bir hayat deneyimidir ilişkiler. Hem bilgileri hem de sosyal çevreleri ile birbirlerini besleyecek Terazi ve İkizlerin evliliklerinde mutluluğu yakalaması da sürpriz olmayacaktır.

Akrep ve Yengeç

Yengecin duygusal yapısını heyecan ve tutkularıyla dengeler Akrepler. Renkli bir sosyal hayat, yakın arkadaşlıklar, bitmek bilmeyen hobiler… Tutkulu olduğu kadar huzurlu da bir aşk için harika bir birleşimden söz ediyoruz. Akrep ve Yengeçlerin hem çok iyi arkadaş hem de iyi birer partner olması için bir araya gelmeleri yeterlidir.

Yay ve Koç

Hareketli yapıları, heyecanlı paylaşımları, hayata ve aşka olan tutkuları onları bir araya getirir. Güçlü bağlara sahip ilişkiler kuracak Yay ve Akrep burçlarının kendilerine yarattıkları dünya onları epey mutlu ederken, sosyal hayatlarını paylaşmaktan da geri durmayacaklardır.

Oğlak ve Boğa

Azmin ve gücün burcu Oğlak, çalışkanlıkları ve hayata karşı tutkuları ile bilinen Boğalar ile uyumlu bir birliktelik yaşar. Yol arkadaşlığı ve ruh eşi arayışındaki iki burç için sonsuza dek sürecek bir aşkın kapılarını aralamak hiç zor olmaz. Mutlu bir evliliğin anahtarı da aralarındaki uyumdadır.

Kova ve İkizler

Kova ve İkizler burçları arasındaki bağ, şüphesiz tutkularla örülüdür. Çok iyi birer arkadaş olacak Kova ve İkizler için hayatta bir ve beraber olmak en büyük motivasyondur. Sonsuza dek sürecek yol arkadaşlıkları için bu ikilinin bir araya gelmesi muhteşem bir öykünün başlangıcı olacaktır.

Balık ve Akrep

Hayata aynı pencereden bakan Balık ve Akrepler, konuşmadan anlaşırlar. Her iki burcun da sezgileri çok kuvvetlidir, birbirlerine karşı hislerini de hayattaki korkularını da ustalıkla sezer ve birbirlerine destek olurlar. Sonsuza dek sürecek bir aşkın kapılarını aralamak için bu ikilinin birbirlerini fark etmesi yeterli olacaktır.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir