Mayıs Ayının Önemli Gökyüzü Olaylarına Bakış

Yaza sadece bir ay kala Mayıs ayının gökyüzü gündemi oldukça hareketli bir sürece işaret ediyor. Venüs’ün Koç burcuna geçişi, Jüpiter’in Koç döngüsüne başlaması ve Merkür retrosu ile pek çok farklı olayı barındıran Mayıs ayının önemli astrolojik gelişmeleri şöyle:

11 Mayıs Jüpiter Koç’ta

11 Mayıs’ta Jüpiter Koç burcunda yaklaşık bir yıl sürecek yeni döngüsüne başlıyor. Özellikle Koç burçları açısından destekleyici olacak bu süreç büyük değişimleri ifade ediyor. Bu geçiş ayrıca sosyal ilişkileri, arkadaşlıkları, yolculukları, eğitimle ilgili yeni atılımları destekleyici nitelikte. getirebilir.

10 Mayıs’ta Merkür Retrosu Başlıyor

Yılın ikinci Merkür retrosu 10 Mayıs’ta başlıyor ve 4 Haziran’a dek sürüyor. Bu dönemde yeni başlangıçlardan ve sözleşmelerden kaçınmakta fayda var. Elektronik cihazlara ve iletişim araçlarına da dikkat diyelim!

16 Mayıs’ta Akrep’ta Ay Tutulması

30 Nisan’da yaşanan güneş tutulmasının ardından şimdi sıra 16 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasında. Ay tutulması dönemleri özellikle ilişkilere netlik getirir ve karar almayı kolaylaştırır.

21 Mayıs’ta Güneş İkizler’de

21 Mayıs itibariyle Güneş’in İkizler burcundaki dönemi başlıyor. Eğitim, haberleşme ve iletişim konularının öne çıkacağı bir döneme hazır olun!

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.