Sevgililer Günü Özel: En Uyumlu Burçlar

Sevgililer Günü Özel: En Uyumlu Burçlar

Sevgililer Günü yaklaştı ve kabul edelim ilişkide olacığımız insanın burcu pek çoğumuz için önemli. Hangi burçla hangisi uyumlu, kim kimle anlaşır gibi sorulara astroloji gayet net yanıtlar veriyor. Gelin Sevgililer Günü arefesinde burç uyumlarını birlikte inceleyelim.

Kova Burcu
21 Ocak – 19 Şubat

Kova burcunun mottosu; “Dünyayı daha güzel bir yer yapalım.” Yaratıcı, zeki ve yenilikçi bir kişiliğiniz var ve en uyumlu olduğunuz burçlar İkizler ile Aslan. Hem Kova hem de İkizler burcu insanı zekidir ve birbirlerine gelişebilmeleri için alan sunup güvenirler. Bir Aslan burcu insanı, tıpkı Kova burcu insanı gibi, yaratıcı ve açıktır ve bu burçlar tüm dünyaya karşı birlikte durmayı başarabilirler.

Balık Burcu
20 Şubat – 20 Mart

Balık burçları mükemmel bir hayal gücüne sahiptir, coşkulu ve adanmış bir kişilikleri vardır. Mükemmel uyuma sahip olduğu burçlar Yengeç ile Oğlak. Bir Oğlak burcu ile ahenkli bir birlikteliğiniz olabilir. Oğlak burcu güvenebileceğiniz ve sizinle benzer beklentileri olan bir partner olabilir. Yengeç burcu insanı da tıpkı sizin gibi sadık ve adanmış bir kişiliğe sahiptir, ilişkide güvende hissetmenin önemli olduğuna inanır.

Koç Burcu
21 Mart – 20 Nisan

Koç burçları maceracı, yaratıcı ve bağımsız bir kişiliğe sahiptir. Sizin Sevgililer Günü için mükemmel uyumlu olduğunuz burçlar İkizler ile Aslan. İkizler burcu insanı gibi siz de rekabetten hoşlanırsınız, dolayısıyla birlikte tutku dolu, ahenkli bir birlikteliğiniz olabilir. Koç ve Aslan burçları ise doğal lider karakterlerdir ve birlikte kırılması çok güç bir bağ kurabilirler.

Boğa Burcu
21 Nisan – 20 Mayıs

Boğa burcu olarak sabırlı, ısrarcı ve doğa ile uyumlu bir yaradılışa sahipsiniz. Sevgililer Günü için mükemmel uyumlu olduğunuz burçlar Başak veya Balık. Boğa burcu da Balık burcu da yaptıkları her işe kendilerini adarlar. Başak burcu insanı ile güvenilir ve sevgi dolu bir birliktelik kurabilirsiniz. Her ikiniz de adanmışlığın ve sadakatin önemli olduğunu düşünüyorsunuz.

İkizler Burcu
21 Mayıs – 21 Haziran

İkizler eğlenceye, hareketli hobilere bayılır, zekidir ve yeni durumlara kolaylıkla uyum sağlayabilir. Mükemmel uyumu yakalayabileceğiniz burçlar Kova ile Terazi. Hem İkizler hem de Kova burcu insanı zeki ve güvenilirdir, birbirlerine ihtiyaç duydukları alanı verme konusunda başarılıdırlar. Bir İkizler ile Terazi arasındaki ilişki ise asla sıkıcı değildir, daima tutku doludur.

Yengeç Burcu
22 Haziran – 22 Temmuz

Yengeç burçları sadık, önemseyen ve kolay mutlu olan bir karaktere sahiptir. Sevgililer Günü için mükemmel uyumlu olduğunuz burçlar Balık veya Akrep. Balık burcu ile derin, duygusal bir bağ kurabilirsiniz. Her ikiniz de ilişkide güvende hissetmeye önem verirsiniz, aşk dolu ve özenlisinizdir. Bir Akrep burcu ile mükemmel bir arkadaşlık kurabilirsiniz ve aşk dolu ilişkiler için en iyi temel mükemmel arkadaşlıklardır!

Aslan Burcu
23 Temmuz – 23 Ağustos

Aslan eğlenceli aktivitelere bayılır, yaratıcı bir kişiliği vardır ve doğuştan bir liderdir. Mottonuz: “İstediğim her şeyi yapabilirim.” Sevgililer Günü için mükemmel uyuma sahip olacağınız burçlar Kova ile Koç. Hem Aslanlar hem de Kovalar açık, yaratıcı kişiliklere sahiptirler, her şeye karşın birbirlerinin yanında dururlar. Koç burcu ile de tutkulu ve uyumlu bir birlikteliğiniz olabilir.

Başak Burcu
24 Ağustos – 22 Eylül

Başaklar yaratıcı uğraşlara ve sanata bayılır. Güvenilir, titiz ve yardımseverdir. Sevgililer Günü için mükemmel uyumlu olduğunuz burçlar Boğa ile Akrep. Boğa burcu ile birbirinize güvenebileceğiniz, adanmış, sevgi dolu bir birliktelik kurabilirsiniz. Akrep burcu ile de mükemmel uyumlusunuz çünkü her ikiniz de sadakat ve dostluk gibi değerlere önem veriyorsunuz.

Terazi Burcu
23 Eylül – 23 Ekim

Terazi burçları idealist bir kişiliğe sahiptir ve diğer insanları oldukça önemser. Mükemmel uyumlu olduğunuz burçlar İkizler ile Yay. İkizler burcu ile tutkulu bir birlikteliğiniz olabilir, asla sıkılmazsınız. Diğer yandan Yay burcu ile hayatta detaylara önem verirsiniz. Her iki burç da mükemmeliyetçidir, birbirlerinde en iyiyi ortaya çıkarma konusunda teşvik edici olabilirler.

Akrep Burcu
23 Ekim – 22 Kasım

Akrepler arkadaşlığa önem verir. Sadıktır ve sadakate değer verir. Sizin için mükemmel uyumlu burçlar Oğlak, Yengeç ve Başak. Hem Yengeç hem de Başak sadık kişiliklere sahiptirler ve dostluğa önem verirler. Akrep ile Oğlak burcu kişileri sakin hobilere bayılırlar ve birlikte aşk dolu bir birlikteliğiniz olabilir.

Yay Burcu
23 Kasım – 21 Aralık

Yay burçları bağımsız, maceracı ve pozitif bir kişiliğe sahiptir! Sevgililer Günü için mükemmel uyumlu olduğunuz burçlar Aslan ile Terazi. Aslan burcu da tıpkı sizin gibi, istediği hayatı yaşayabilmek adına büyük hayaller kurar. Birlikteliğinizde tek bir sıkıcı an bile olmayabilir! Terazi burcu da Yay burcu gibi, yaşamın eğlenceli anlarla dolu olmasına önem verir ve birlikte yaşamdaki büyük ve küçük şeylere odaklanıp güzel bir gelecek kurabileceğiniz bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz.

Oğlak Burcu
22 Aralık – 20 Ocak

Oğlaklar rahatlatıcı hobilere bayılır. Hırslı ve pratik bir kişiliği vardır. En iyi uyumu yakalayabileceğiniz burçlar Balık ile Akrep. Balık burcu ile birbirinizin beklentilerine saygı duyacağınız uyumlu bir birlikteliğiniz olabilir. Akrep burcu sizin için sadık bir partner olabilir ve birlikte sevgi dolu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.