Balık Burcu Kadınlarına Özel Hediye Önerileri

Gökyüzünde Balık burcu zamanı! 20 Şubat- 20 Mart tarihleri arasında doğum günlerini kutlayan Balık burçlarına hediye alırken onların hassas yapılarına, zevklerine ve stillerine uygun hediyeyi seçmenizde fayda var. İşte Balık burcu kadınlarının özellikleri ve onlar için en uygun hediye alternatifleri…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Su elementinin değişken nitelikli burcu Balıkların doğum günleri kutlu olsun! Yönetici gezegeni Neptün ve Jüpiter olan Balık burcu sabrın, eli açıklığın ve duyarlılığın temsilcisidir. Büyük bir inandırma yetenekleri olan Ballık burçları dürüst, vicdan sahibi, sadık ve uysaldır. Her çevreye kolayca uyabilen Balık burçları genellikle hayal dünyasında yaşarlar.

Yaşam görüşleri ciddi fakat gerçekçi olmayan Balık burcu, diğer burçlar arasında dış etkenlerden en çok etkilenen kişilerdir. Çok hayalperest oldukları kadar akıllı ve kurnaz da olan Balıklar sinirli yapısını gizli bir sakinlikle örterken, herkesin seçtiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurarlar.

Sonsuz aşka ve romantizme inanan Balık kadınlarının hayal güçleri çok kuvvetlidir. Hayal kırıklıkları yaşamlarından hiç eksik olmaz fakat yinede aşkı aramaktan vazgeçmezler. Aşamadıkları kalp ağrılarına rağmen, her yeni aşka umutla bakarlar.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Balık kadınlarının en sevdiği renklerden birinin deniz mavisi olması elbette şaşırtıcı değildir. Stillerine özen gösteren bakımlı Balık kadınları uzun yıllar kullanabilecekleri şık ve zamansız parçalar tercih ederler. Tam da bu nedenle Balık burcu kadınlarına hediye seçerken modası asla geçmeyecek inci, elmas ve pırlantalar onlar içi uygun olacaktır.

Mavi renkli takılar ve yine Balık simgesi taşıyan takılar da yine Balıklar için biçilmiş kaftan olacaktır. Farklı bütçe, yaş ve zevklere hitap eden hediye alternatifleri için Altınbaş‘ı ziyaret etmeyi unutmayın…

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir