Çin Astrolojisi: Tavşan Yılı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

12 Hayvanlı Ay Takvimi’ne göre Çin, Kaplan yılını geride bırakarak 2023’te ‘Tavşan Yılı’na girdi. Peki Tavşan Yılı özellikleri nelerdir, nasıl geçer? İşte Tavşan yılı hakkında merak edilenler…

Çin’in 12 Hayvanlı Takvim’ine göre, 2023 yılı Tavşan Yılı olarak kabul ediliyor. Tavşan, Zodyak döngüsünde 4. hayvandır. 22 Ocak 2023’te başlayan Tavşan yılı, 24 Şubat 2024’e kadar sürecek. Çin burç kuşağına ve geleneğine göre 2023; uzun ömür, pozitiflik, talih, nüktedanlık, temkinlilik, akıllılık ve kendini korumayı sembolize eden Tavşan’ın şans getireceğine inanılır.

Tavşan’ın etkisi, çok düşünmeden hareket edenleri veya kafası bulutlarda olanları dengeler. Bu nedenle, harekete geçmeden önce iki kez düşünürseniz, tüm planlarınızı başarıyla gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Çin burçlarına göre 2023 Tavşan Yılı tüm burçlar için iyi bir zaman ve çoğu için son derece şanslı bir yıl olacak! Tüm Çin burçları aşkta başarılı olacak ve çoğu kariyer açısından bir sonraki seviyeye geçmeyi başaracak.

Tavşan Burcu Özellikleri

Çin astrolojisinde tavşan burcunun belirgin özellikleri; Hayatı seven, sanata ve öğrenmeye düşkün, ayakları yere sağlam basan ve enerjik kişiliktir. Tavşan yılında doğanlar sessiz, içe dönük düşünürler ve iyi arkadaşlar olarak kabul edilir.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir