8 Kasım Ay Tutulması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşen Güneş tutulmasından sonra şimdi sıra 8 Kasım’da Boğa burcunda yaşanacak Ay tutulmasında. Etkileri önümüzdeki altı aylık döneme sirayet edecek bu ay tutulması hakkında bilmeniz gerekenleri sizin için derledik.

Yılın ikinci ve son ay tutulması 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşiyor. Güneş tutulmasının ardından gelen bu ay tutulması, hem dünya üzerindeki hem de bireysel yaşamlar üzerindeki etkileriyle uzun süredir konuşuluyor. Peki ay tutulması neleri ifade ediyor?

Ay tutulmaları önemli duygusal gelişmeler, sonuç ve muhasebeler getiren astrolojik fenomenlerdir. Tutulmanın tam olması ve Boğa gibi sabit bir burçta gerçekleşiyor olması ise bu dönemde uzun süredir biriken enerjilerin açığa çıkması anlamı taşıyor.

Dünya için daha çok ekonomik gelişmeleri işaret eden bu süreç bireysel hayatlarda ise güven ve istikrar aradığımız konularda şartların değişebileceğine işaret ediyor. Böyle zamanların verdiği mesaj ise geçmişe takılı kalmamak, gelişmelere direnç göstermemek, aynı şeyde ısrar etmemek anlamı taşıyor.

Uzman astrologlar ay tutulması döneminde sakin kalmanın, kararları yeterince düşünerek almanın, değişebilecek koşullara karşı direnç göstermemenin önemine dikkat çekiyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir