Kova Burcu Erkeklerinin Stillerine Uygun Hediye Önerileri

Doğum gününüz kutlu olsun Kova erkekleri! 21 Ocak-19 Şubat tarihleri arasında doğum günlerini kutlayan Kova erkeklerine en uygun hediyeyi arıyorsanız bu konu tam size göre. Şimdi Kova erkeklerinin karakteristik özelliklerini yakından inceleyelim ve onlar için en uygun hediye önerilerine birlikte göz atalım…

Altın erkek yüzükleri için tıklayın.

Hava grubunun sabit burcu Kova’ların yönetici gezegeni Satürn ve Plüton’dur. Koyu mavi, gece mavisi ve yeşil renk seven Kova’ların şanslı sayısı 4, uğurlu günü ise Pazar’dır. Kova burçlarının hayal güçleri sınırsızdır ancak düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir.

altın erkek kolyeleri için tıklayın.

Zeki ve akıllı kişiler olan Kova erkekleri yaşamı asla şakaya almaz. Olayları akıllıca değerlendirdikleri için anlaşılması zor kişiler olarak algılanabilen Kova erkeklerinin ne yapacakları ve nerede olacaklarını kestirmeleri çok zordur. Hiç kimsenin düşünmediği olayları yaşadıkları için de çevreleriyle aralarında görünmez bir perde oluştururlar.

altın erkek bileklikleri için tıklayın.

Kova erkekleri mükemmeliyetçi yapılarından dolayı, sert bir görünüm sergileseler de, zevkine ve konforuna düşkündürler. Temkinli, sağlamcı hatta kuşkucu yapıları onların başarıya gitmesindeki en büyük etkendir. Çocuklarla arası daima iyi olan ve onlara anlatacak çok şeyleri vardır. İyi bir baba olmasına rağmen çocuklarının ayaklarını sağlam basması için, çoğu kez onları tek başlarına karar vermelerini ister.

altın kol düğmeleri için tıklayın.

Stil sahibi Kova erkeklerine hediye alırken mutlaka son modayı yansıtan, sezon trendlerine ve stillerine uygun seçimler yapmak gerekir. Ruhları yaşlanmayan Kova erkeklerine genç ve modern stilde aksesuarlar almayı düşünebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir