Mayıs Ayının Önemli Gökyüzü Olaylarına Bakış

27 Nisan’da yaşadığımız Akrep burcu süper dolunayının etkileri sürerken baharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği Mayıs ayına giriş yapıyoruz. Peki Mayıs 2021’de bizi astrolojik göstergelere neler bekliyor? Mayıs ayının önemli gökyüzü hareketlerine birlikte bakmaya ne dersiniz?

11 Mayıs’ta Boğa Burcunda Yeni Ay

Mayıs ayının ilk ve en önemli gökyüzü hareketi 11 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay oluyor. Büyümeyi ve yeni başlangıçları destekleyen bu süreçte enerjimiz adeta tavan yapacak. Enerjinizi hangi alanda yükseltmek istiyorsanız o alanda başlangıçlara hazır olun. Bu yeni bir ilişki, iş ya da ev değişimi olabilir…

21 Mayıs İtibariyle Güneş İkizler Burcunda

Güneşin İkizler burcuna geçmesiyle birlikte hayatlarımızda İkizler burcunun temsil ettiği temalar öne çıkacak. Meraklı, ilgili ve yeniliklere açık İkizler burcu, yoğun bir öğrenme arzusunu da beraberinde getiriyor. Hayatınızda ne istediğiniz, nasıl yenilikler arzu ettiğinize göre bu süreci eğitimler ve yeni hobiler anlamında etkili şekilde değerlendirebiirsiniz.

23 Mayıs İtibariyle Kova Burcunda Satürn gerilemesi Başlıyor

Sınavların gezegeni öğretici Satürn, Kova burcunda retro hareketine başlarken gelecek kaygıları gündemimize oturabilir. Enerjinizin bir miktar düşebileceği bu döngüde disiplini elden bırakmadan sorumluluklarınızı sürdürmeye devam etmelisiniz. Satürn, tüm sorumluluğun aslında sizde olduğunu ve kolay kolay devredilemeyeceğini öğretmek için sahnede!

26 Mayıs’ta Yay Burcunda Ay tutulması

Yay burcunda gerçekleşecek dolunay aynı zamanda bir ay tutulması olacak. Hareketli ve cesur Yay burcunun hayatımıza katacağı özgürlük hissi daha da artacak. Bu süreçte işlerinizi ve sorumluluklarınızı ihmal etmezseniz önünüzde yeni kapılar açılması tesadüf olmayacak. Bir yandan da özgürlük teması ilişkilerde sorumluluktan kaçma isteği uyandırabilir. Ancak bir ilişkiyi bitirmek için doğru zamanlar değil, zira dolunay etkisi bittiğinde ilişkinize özlem duymanız muhtemel olacak.

29 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür Retrosu Başlıyor

Evet yine Merkür retrosu… Merkür retrosunu pek de özlemediğinize eminiz. Merkür, İkizler burcunda geri hareketine 22 Haziran’a kadar devam ederken iletişim alanlarında aksaklıklar, gecikmelen öne çıkarabilir. Bu süreçte bir süreci başlatsanız bile imza atmamaya, resmileştirmeyi retro sonuna bırakmaya çalışsanız iyi olur. İletişim açısından yanlış anlaşılmalara açık olacağımız bu dönemde, sözlerimizi tartmamız önem taşıyacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir