Merkür Retrosu Döneminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Astrolojiyle ilgisi olmayanların dahi bildiği ‘merkür retro’yu bir kez daha konuşma zamanı. Çünkü yılın üçüncü merkür retrosu 10 Eylül’de Terazi burcunda başlıyor ve 23 Eylül’den itibaren Başak burcunda devam edecek. 3 Ekim’de son bulacak merkür retrosu döneminde neler yapmalıyız peki?

Merkür retronun Terazi burcundaki seyri 10-23 Eylül arasında devam edecek. Bu süreç özellikle bire bir iletişimde yanlış anlamalara açık olunacağı anlamına geliyor. Bazı şeyleri karşı tarafın anlaması için çok net ifadeler kullanmakta fayda var. 23 Eylül sonrasında ise retro Başak burcunda devam edecek. Bu süreçte ince detaylara, hesap hatalarına, bozulan planlara karşı dikkatli olmalıyız. Merkür retrosunda iletişim ve teknolojik araçlarla aramız çok iyi olmayabilir. Bunu da hatırlatmakta fayda var!

Balık Dolunayına Dikkat!

Eylül ayının bir diğer önemli gökyüzü olayı ise 10 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşen dolunay! Vazgeçmemiz ve geride bırakmamız gerekenleri bize hatırlatan bu dolunaydan sonra 26 Eylül’de gerçekleşen yeni ay ise yeni bir ilişkiye ya da mevcut ilişkilerimizde yeni bir döneme işaret edebilir. Venüs Merkür kavuşumu ise yeni tanışıklıklara sahne olabilir. Mutlu gelişmelerle dolu harika bir Eylül ayı dileğiyle…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir