Şubat Ayının Önemli Astrolojik Olaylarına Bakış

Yılın en kısa ayı astrolojik olaylar açısından pek çok olumlu etkiyle birlikte başladı. Venüs ve Merkür retrosuna veda ettiğimiz Şubat ayında bakın gökyüzü bize ne gibi mesajlar veriyor?

1 Şubat’ta Kova Burcunda Yeniay

Hem Merkür hem de Venüs retrosu etkisinde geçen son bir buçuk ayın bitişini 1 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşen yeni ay ile kutladık. Bu yeni ay etkisi ile enerjimiz yükselmeye başlıyor, artık bize hizmet etmeyen alışkanlıklarımızla vedalaşıyoruz.

4 Şubat’ta Merkür Retrosu Tamamlanıyor

Venüs retrosunun ardından şimdi de Merkür retrosu hayatımızdan bir süreliğine de olsa uzaklaşıyor. İletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketi boyunca yaşadığımız yavaşlama şimdi yerini normal bir iletişim hızına bırakıyor. Artık yeni işlere imza atabilir, yeni teknolojik cihazlar alabilir, yeni ilişkilere adım atabiliriz.

16 Şubat’ta Aslan Burcunda Dolunay

14 Şubat Sevgililer Günü’nün hemen ardından Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay aşkın ateşinin tüm aya yayılması anlamına geliyor. Aşk itiraflarının, yepyeni başlangıçların zamanı, kutlamaya hazır olun!

20 Şubat İtibariyle Güneş Balık Burcunda

20 Şubat itibariyle gökyüzünde Balık enerjisi hakim olurken bu kendimizi daha dingin, daha hayalperest hissedeceğimiz anlamına geliyor. Yeni duyguları, yeni sosyal ortamları, yeni yerleri keşfetme zamanı…

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.