Astroloji, artık hemen herkesin yakından takip ettiği bir alan ve 2021 burç yorumları son zamanların en çok merak edilen konusu. 2021’de burcunuzu nelerin beklediğini öğrenmek için sizi 2021 burç yorumları konumuza bekliyoruz. Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu yazıda…

2021 Astroloji Yorumları

Oldukça zor ve hareketli bir 2020 yılını geride bıraktık ve bu süreçte pek çoğumuz astroloji ile daha içli dışlı hale geldik. Peki, 2021 yılında burcunuzu neler bekliyor, merak ediyor musunuz? İşte, 2021 burç yorumları…

Koç Burcu 2021 Yorumu

2021 yılı Koç burçları için oldukça iyi başlayacak ve oldukça şanslı bir sene olacak. Yeni bir aşkın ve çevrenin habercisi olan 2021, Koç burçlarına kariyer alanında yeni sorumluluklar da getirebilir. Koç burçlarının Haziran ve Temmuz aylarında biraz daha dikkatli kararlar alması gerektiğini de belirtelim. 2021’de öfke ve hırslarını dizginlemesi gereken Koç burçlarının, ruh eşlerini bulma ve yeni bir hayat bulma olasılıkları da oldukça güçlü. 2021’de kariyer anlamında büyük gelişmeler yaşayacak Koç burçlarının sosyal hayatlarının da bu güçlenmeden etkilenmesi muhtemel!

Boğa Burcu 2021 Yorumu

2021’in ilk ayları Boğa burçları için yavaş ve zorlayıcı olabilir ancak yılın ikinci yarısından itibaren hem kariyer hem de özel hayatlarında önemli gelişmelerin onları beklediğini söyleyelim. Sıra dışı şeyler yapacak Boğa burçları, bu sene geleneksel düşünce kalıpları ile vedalaşarak özgürleşmeye başlayacak. Dönüşümü ile yılın en çok şaşırtacak burcu Boğalar için değişim pek çok güzel gelişmeyi de beraberinde getirecek.

İkizler Burcu 2021 Yorumu

2021’in en şanslı burçlarından biri kesinlikle İkizler! Planlarınızın çoğunun gerçekleşeceği 2021’de kendinize güvenmek için yeteri kadar nedeniniz olduğunu bilmelisiniz. Yatırımlar, eğitimler, kariyer ise en şanslı olacağınız alanları oluşturuyor. Yılın bir başka önemli olayı ise eski aşkların yeniden gündeme gelmesi olacak. Tekrar karar sürecinin söz konusu olacağı bu durumun dışında hayatınızı değiştirecek bir aşk yaşamanız da olası!

Yengeç Burcu 2021 Yorumu

2021 Yengeç burçları için maddi kaynakların güçleneceği bir zaman dilimini ifade ediyor. Hem Jüpiter hem de Satürn’ün Yengeç’in gelir kaynaklarınızı temsil eden sekizinci eve giriş yapması maddi olarak müjdelere gebe. Bir süredir aşk hayatlarında umduklarını bulamayan Yengeç’ler için harika bir aşk da bu sene gelebilir. Geçmiş ilişkilerden yana yeni bir şans elde edebilecek burçlar arasında da yine Yengeç’leri görüyoruz.

Aslan Burcu 2021 Yorumu

2021 Aslan burçlarına özellikle eğitim, kariyer ve iletişim alanlarında şans vaat ediyor. Topluluklara, derneklere ve sosyal organizasyonlara katılmak Aslan burçlarına bu yıl çok iyi gelecek. Bu yıl, Aslanların aşk hayatlarında veya evliliklerinde bir değişiklik olacağı da öngörülebilir. Karar değişikliklerinin sık yaşanacağı 2021’de sabırlı olmakta fayda var!

Başak Burcu 2021 Yorumu

2021 yılında Başak burçlarının başarıları çok konuşulacak! Başak burçları bu sene uzun süredir planladıkları işlerde doğru adımlar atarak mutlu olacağa benziyor. Kötü alışkanlıklarından, eleştirel yönlerinden ve mükemmeliyetçi tavırlarından kurtulma şansı olan Başak burçları, 2021’de hayatlarına önemli farklılıklar katacak burçlar arasında…

Terazi Burcu 2021 Yorumu

Bu yıl Teraziler için sosyal yaşamlarının genişleyeceği ve yeni arkadaşlıklar edinecekleri bir yıl olacak. . Güzel haberler ve yeni gelişmelere açık olan Terazi burçları, kariyer anlamında ise yol ayrımlarına gelebilir. İlişkiler anlamında aşk ile tanışıp sevgi dolu birliktelikler yaşayabilecek Terazi burçları, ilişkilerini evlilikle taçlandırabilir hatta hayatlarını bir çocuk ile şenlendirebilirler.

Akrep Burcu 2021 Yorumu

Akrep burçları, 2021’de akışa teslim olmakta zorlanmayacak! Zihinsel olarak son derece yoğun ve dolu olan algılarınızı kontrol edip, her şeyin olacağına varacağına karşı bir farkındalık yaşayacak olan Akrepler, sürpriz evliliklere, sürpriz ortalıklara ve yepyeni iş fırsatlarına da oldukça açık olacaklar.

Yay Burcu 2021 Yorumu

Yay burçları için 2021, önceki yıldan daha verimli, daha umut dolu ve iyi bakış açılarıyla donatılmış bir yıl olacak. Yaylar 2021’de kendilerini geliştirmeye çok fazla vakit harcayacaklar ve en iyi olduğunuz konularda ilerleme katedecekler. Bu yıl ideallerindeki kişiye dönüşebilecek Yay burçları, onları dönüştürecek birçok olay yaşamaya şimdiden hazır olsun!

Oğlak Burcu 2021 Yorumu

Oğlaklar için son iki yılın ağırlığını üzerlerinden atma zamanı! Yılın başında 13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay onların akıllarında hiçbir soru işaretinin kalmamasına yardımcı olacak. Oğlaklar, hem ilişkilerinde hem sağlıklarında hem de iş hayatlarında yaşadıkları zorluklarla yavaş yavaş vedalaşacak. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay ile hayatlarında bambaşka hedeflere yönelecek Oğlaklar tahmin etmedikleri pozitif durumlara doğru ilerliyor olacaklar.

Kova Burcu 2021 Yorumu

Jüpiter’in tüm yıl Kova burcunda olması zaten Kova burçlarına şans, bereket ve bolluk getirecek. Hem kariyer hem de ilişkilerinde önemli bir sürecin sapağında olacak Kova burçları için 11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile yepyeni başlangıçlar söz konusu olacak. Aşk, sevgi ve çocuklar onlar için bu yılın en önemli konusu olabilir! Sevmek veya sevilmek, keyif almak, çocuk sahibi olmak ya da kazanmak onlar için çok önemli olacak.

Balık Burcu 2021 Yorumu

Balık burçları için 2021 yılı başlangıçta biraz karışık geçebilir. Parasal anlamda oldukça yorucu bir dönemi geride bırakan Balıklar, 13 Mart ve 21 Eylül tarihlerine dikkat etmeliler. Son bir kaç senedir aradıkları soruların yanıtlarını alabilecek Balık burçları için sabır, bu senenin kilit sözcüğü olacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir