Şubat Ayının Önemli Gökyüzü Olayları

Düzen takıntılıları Şubat ayını daha yeni yılın takvimine ilk baktıklarında bile çok sevmişlerdi. Bu sene Pazartesi günü ile başlayan Şubat ayı 28 gün olması nedeniyle tam dört haftalık enfes bir yerleşime sahip. Peki, Şubat ayı hayatlarımız konusunda da bu kadar düzenli ve sevimli gelişmelere gebe mi? Şubat 2021’in önemli gökyüzü olaylarına gelin birlikte bakalım…

11 Şubat’ta Kova Yeni ayı

Şubat ayının yeni ayı 11 Şubat’ta gerçekleşirken her yeni ayda olduğu gibi yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni ayın Kova burcunda gerçekleşmesi ise harekete geçme konusunda yenilikçi bakış açılarına sahip olacağımız anlamına geliyor. Ancak hemen bir ufak uyarıda bulunalım; 30 Ocak ve 21 Şubat tarihleri arasında Kova burcunda gerçekleşecek Merkür retrosu özellikle iletişim konusunda sınayıcı etkilere sahip. Karar alırken ölçüp tartmaya dikkat etmekte fayda var.

18 Şubat İtibariyle Güneş Balık Burcunda

Ve 18 Şubat itibariyle güneş burç değiştirerek Balık burcuna geçiyor. Güneşin Balık burcuna geçmesi ise herkes için biraz içe dönme fırsatı sunuyor. Olaylara bakış açınız üzerine düşüneceğiniz, merhamet ve şükür duygularına yöneleceğiniz Balık süreci, bu burcun duygusal etkilerini üzerimize taşıyacağa benziyor.

25 Şubat’ta Venüs Balık Burcunda

Aşk gezegeni Venüs, Balık burcuna geçiş yapıyor ve havadaki aşk kokusu oldukça yükseliyor. Sevgi ve şefkate daha fazla ihtiyaç duyabileceğimiz bu döngüde yalnız kalmamak adına yanlış ilişkilere çekilmemeye dikkat etmelisiniz. ve bu uğurda yanlış ilişkilere atılabilirsiniz. Duyguların merkezde olacağı bu dönemde mantığı devre dışı bırakmamakta fayda var.

27 Şubat’ta Başak Burcunda Dolunay

27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay iyi şansa işaret ediyor. Aynı elementteki burçların yapacağı açılar hayallere ulaşmak çok daha kolaylaşıyor. Sabır, güven ve dürüstlük etkilerinin merkezde olacağı Toprak elementindeki açıların herkese şans getirmesi dileğiyle…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir