Yılın İlk Ay Tutulmasına Altınbaş Ay Taşı Koleksiyonu ile Hazırız

26 Mayıs Çarşamba günü 14. 21‘de Yay burcunun 5’ tam Ay tutulması yaşayacağız. Bu 2021’in ilk Ay tutulması olurken, dünyaya çok yakın gerçekleşmesi nedeniyle (aynı zamanda bir süper ay) k 6 aylık çok önemli değişimleri ortaya çıkartacaktır. Tutulma, Asya, Avustralya ve pasifik okyanusundan izlenebilirken, ülkemizden gözlemlenemeyecek. Bu süreçte tüm yeni ay ve dolunaylarda olduğu gibi ay taşı takılar takmakta fayda var. İşte Altınbaş’ın birbirinden şık ay taşı tasarımları….

Ürüne gitmek için tıklayın.

“Moonstone” ve toprak ana taşı olarak da adlandırılan ay taşı rengi; yarı şeffaf beyaz ve üzerindeki mavi, turuncu yansımaları ile oldukça güzel, ışıltılı bir görünüm sunuyor. Doğal taş meraklıları tarafından ilgi gören “Ay taşı nerede bulunur?” sorusunun cevabına gelince: Brezilya, Madagaskar, Sri Lanka ve genel olarak Amerika kıtasından çıkarılan orijinal ay taşı, oldukça önemli ve değerli taşlar arasında yer alıyor.

Astroloji meraklılarına göre; özellikle yengeç, balık ve ikizler burçlarının doğal taşı olduğuna inanılan ay taşı özellikleri ile üzerinde taşıyan insanlara pozitif etki kazandırıyor. Orta sertlikte olan ve genel itibarıyla narin davranılması gereken ay taşı, ışığa tutulduğunda ay gibi parladığı ve mavi ışıltılar saçtığı için bu isimle anılıyor. Duygusal boşluk hissi yaşayan ve gerilim hisseden insanlar için tavsiye edilen ay taşının sezgileri ve iletişim becerilerini de kuvvetlendirdiği biliniyor. Ay taşı tesbih özelliklerinin duygulara etkisi incelendiğinde; egoya iyi geldiği ve ruhsal doyum sağladığı da iddia ediliyor. Ayrıca bu doğal taş, şefkat ve sempati duygularını da olumlu yönde etkiliyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Ay taşının faydaları yalnızca duygusal olarak ele alınmıyor. Ay taşı kullananların toksinleri bünyelerinden rahatça attıkları, kramp, bacak ağrısı gibi sağlık sıkıntılarından kurtuldukları da düşünülüyor. Özellikle kadınlar için faydalı olduğu iddia edilen ay taşının, menapoz dönemini ve aylık menstürasyon sürecini de kolaylaştırdığı söyleniyor.

Ay taşı fiyatları; ürün boyutuna, malzemesine ve çeşidine göre değişiklik gösteriyor ve aytaşı tesbih fiyatları, ay taşı kolye fiyatları ya da ay taşı yüzük fiyatları üzerinde de etkili oluyor. Zengin ürün fiyat seçenekleri içinden bütçenize uygun ay taşı fiyatı, ay taşı kolye fiyatı ve ay taşı tesbih fiyatı seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Ay taşı nasıl temizlenir?” sorusunu soran ve bu hususta endişeli olanlar için, oldukça kolay olan ay taşı temizliği bu taşın tercih edilmesinde bir başka unsur oluyor. “Ay taşı nasıl kullanılır?” diye merak ediyorsanız, yukarıda verilen seçeneklerin yanı sıra ay taşı modelleri; kolye ucu, yakut ay taşı gibi alternatif takılar da sunulabiliyor.

Ay Taşı Koleksiyonları

 Özel tasarımlarla üretilen “Ay Taşı Koleksiyonları” ile, meraklılarına altının şıklığı ve ay taşının doğallığını sergileyen birbirinden güzel kolyeler ve yüzükler sunuluyor.

Ay taşı koleksiyonu; klasik ya da spor, resmi ya da günlük tüm giyim tarzlarına uygun takılardan oluşuyor. Işık ile karşılaştığında eşsiz bir ışıltı yayan ay taşı, altın estetiği ile birlikte başarılı bir ikili haline geliyor. Yıldız, kalp ve ay tasarımına sahip altın detayları ile buluşan ay taşı, kolye ya da yüzük ile kusursuz bir uyum yakalıyor. 14 Ayar sarı altın kullanılan koleksiyonlarda tamamen doğal ay taşı kullanılıyor. Aklında “gerçek ay taşı nasıl anlaşılır?” ya da “ay taşı nasıl anlaşılır?” gibi sorular barındıranlar, bu koleksiyonlarla sorularının cevaplarını bulabiliyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Ay taşı koleksiyonu, günlük kullanımın yanı sıra özel günler için de oldukça kullanışlı tasarımı ile dikkat çekiyor. Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde de eşsiz bir hediye olarak kabul edilen ay taşı koleksiyonu; kolye, yüzük modelleri ve ay taşı kolye özellikleri ile her kadının beğeneceği hem şık bir görüntü hem de fayda sunuyor. Etkileyici bir hediye almak istiyorsanız, ay taşı kolye modelleri içinden bütçenize ve zevkinize uygun ürünü seçip hemen bir ay taşı satın alabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir