Nisan Ayının Önemli Gökyüzü Olaylarına Bakış

Astroloji artık kadın erkek her yaştan insanın ilgi alanına giriyor. Burcumuz, yükselen burcumuz, ay burcumuza göre bizi neler beklediğini araştırıyor, yeni ay ve dolunay döngülerinde nasıl etkilendiğimizi merak ediyoruz. Astrologlara göre yılın en zorlu üç ayını geride bıraktık ve Nisan, astroloji için de bahar şenliği ifade ediyor. Ancak elbette bilmemiz ve dikkat etmemiz gereken tarihler ve dönemler de var. Gelin, Nisan ayının önemli gökyüzü olaylarına birlikte bakalım…

12 Nisan’da Koç Burcunda Yeniay

Yeni ay döngüleri yeni başlangıçları ve şansları ifade eder. 12 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay ise bizlere hızlı çözümler vaat ediyor. Aklınızı kurcalayan konularda sonuca ulaşmak isteyeceğiniz Koç dolunayında, Koç’un hızlı ve aceleci tavrını dengelemeniz gerekebilir. Ancak sabırlı davranırsanız çok şanslı bir Yeniay döneminden bahsedebiliriz.

20 Nisan İtibariyle  Güneş Boğa Burcunda

20 Nisan itibariyle Boğa’ların dönemi başlıyor ve Güneş bu burçtaki bir aylık seyrini başlatıyor. Boğanın özgüvenini yansıtacak bu dönemde inatçı davranmamaya ve fayda odaklı yaklaşımlar benimsemeye devam edin. Cesur bir sürece işaret eden bu dönemde uzun zamandır düşündüğünüz adımları atmanız mümkün.

26 Nisan’da Oğlak Burcundaki Plüton Retrosu Başlıyor

Şans ve anilik gezegeni Plüton 26 Nisan itibariyle Oğlak burcunda retroya başlıyor ve geri hareketini 6 Ekim’e kadar sürdürüyor. Önemli şansları deneyimleyeceğimiz bu dönemde o şansa kavuşmak için belli sınavlardan geçmemiz de gerekecek. Bu süreçte iyilikten vazgeçmediğiniz sürece mutluluk kapınızdan ayrılmayacak.

27 Nisan’da Akrep Burcuda Dolunay

Bu ayın dolunayı, 27 Nisan’da ve Akrep burcunda gerçekleşiyor ve bizden tüm enerjimizi hayallerimize vermemizi istiyor. İşte, aşkta, arkadaşlıkta, sosyal hayatta gerçekte ne istediğimizi bulcağımız ve yürekten isteyeceğimiz bu tarihlerde tüm hayaller gerçek olabilir. Bu özel günde güzel şeyler konuşup dilek dilemeyi sakın unutmayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir