Bu Yazın Öne Çıkan Gelin Takıları

Evlilik günü söz konusu olunca gelinlik, ayakkabı, çanta, saç ve makyaj derken tüm ayrıntıları düşünmek gerekiyor. Bu özel günde gelinlik ile uyumlu ve şık bir mücevher kullanmak da önem taşıyor. Peki 2021 gelin/düğün takıları hangi tasarım ayrıntıları ile öne çıkıyor? İşte sezonun en trend ve özgün gelin takıları…

Gösterişli Pırlanta Gerdanlıklar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gelinliğinizi sade modellerden seçtiyseniz 2021’in favori gelin takılarından olan pırlanta kolyelere yönelebilirsiniz. Gelinliğinizin aksine son derece gösterişli olacak ve tüm dikkatleri üzerine çekecek gerdanlığınız, cool ve sıra dışı bir imaj sergilemenize yardımcı olacak. Ancak böyle gösterişli bir mücevher seçerken gelinliğinizin taşsız, pulsuz, payetsiz, volansız olması çok önemli. Uzun saten dar kesim bir gelinlik bu mücevherin en şık tamamlayıcısı olacak.

Elmas ve Zümrütlü Küpeler

Ürüne gitmek için tıklayın.

Değerli taşlara önem verenler, bu sezon da yine elmas ve zümrüt gibi zarif takılar tercih ediyor. Özellikle vintage tarz bir gelinlik düşünüyorsanız, zümrüt ve elmas bir çift küpe ile muazzam bir şıklık sergileyebilirsiniz. Klasik seçimlerden hoşlanmıyor, ilgiyi tek bir noktada toplamak istiyor ve tüm detayları hassasiyetle planlıyorsanız zümrüt elmas küpelerde Altınbaş’ın şık tasarımlarına mutlaka şans vermelisiniz.

Modern Gelinlere Özel Altın Tokalar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Modern kesimli beyaz elbiseler, pantolon ve üstten oluşan gelin takımları ya da minimal stilde gelinliklere olan ilgi oldukça arttı. Bu stillerle birlikte duvak kullanımı da yerini çiçekli taçlara ve saç aksesuarlarına bıraktı. Geçen yılların kraliçe konseptli ve yaprak süslemeli doğal gelin taçları, bu sezon zarif saç aksesuarlarına evrildi. Salaş bir topuza tutturulmuş zarif altın tokaları aynı tasarım çizgisinde bir kolye ve küpe ile kombinlediğinizde şıklık vurgusunu daha da artıracaksınız.

Sırt Dekoltelerine Uygun Uzun Kolyeler

Ürüne gitmek için tıklayın.

İki, üç dönemdir popülerliğini koruyan sırt dekolte kolyeleri, 2021 gelinlerinin de büyük tutkusu olmaya devam ediyor. Özellikle inci ve straz taş süslemeleri ile zenginleştirilen bu kolyeleri, yaz düğünlerinde sıklıkla görebilirsiniz. Ancak sırt dekolteli kolyeleri, duvaksız gelinliklerle tamamlamalısınız. Aksi taktirde tül duvağınız, kolyenizin şıklığını gölgeleyecektir.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir