Düğünü Unutulmaz Kılan Hatıralar: Düğün Fotoğrafları

Bir daha tekrarını yaşayamayacağınız ve ömrünüzün sonuna kadar hatırlamak isteyeceğiniz bir günün eşiğindesiniz… Bugünü etkileyici fotoğraflarla ölümsüzleştirmeyi, duvarlara, masalara, çerçevelere, albümlere yerleştirirken, çocuklarınıza-torunlarınıza anlatırken en güzel şekliyle anımsamayı istiyorsunuz. Unutmayın ki tüm heyecan ve telaş hızla bittiğinde, elinizde yalnızca bu fotoğraflar kalacak. İşte, her baktığınızda sizi o özel güne götürecek düğün fotoğrafları için konsept önerileri…

instagram.com/titovavictoria

Denizin Mavisi Kadar Sonsuz: Kumsallar

Düğün fotoğrafı trendlerinde en öne çıkan mekânlar; klasik kapalı stüdyolar yerine açık hava doğal mekânlar oluyor. Botanik bahçe, park gibi trendlerin ardından kumsallar da düğün fotoğrafları için orijinal adresler olarak öne çıkıyor. Kumun pürüzsüz görüntüsünün denizle buluşması, fotoğraflara oldukça romantik yansıyor. Eşinizle kumsalda uzanırken, denize bakarken, kumlarda koşarken çekileceğiniz birbirinden güzel fotoğraflar ile romantik anılara sahip olabilirsiniz.

instagram.com/autumnnicole_

Bir Masaldan Fırlamış Gibi: At Çiftlikleri

Çiftliklerin büyülü atmosferini düğün fotoğraflarınıza yansıtarak masal gibi anılara sahip olmaya ne dersiniz? Son zamanların öne çıkan fotoğraf mekânlarından bir tanesi de at çiftlikleri oluyor. Dilediğiniz büyüklük ve renkteki atlarla, samanlar arasında çekileceğiniz karelerle, yıllar sonra bile gülümseyerek bakacağınız fotoğraflarınız albümlerde yerini alabilir.

instagram.com/hinhanni

Hani Eski Bir Resme Bakarken: Nostalji

Mazinin izlerini düğün fotoğraflarınızda hissetmenin şimdi tam zamanı… Fotoğraflarınıza 60’lar, 70’ler, 80’ler, 90’lar gibi tarihe damgasını vurmuş dönemlerin modasını yansıtmak, trendler arasında. Eski dönemlerden izler taşıyan aksesuarlarınız, gelinlik-damatlık modelleriniz ve çekim için seçtiğiniz tarihî mekânlarla gözleri yaşartan ve hiç eskimeyecek düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz. Fotoğraflarınızda tercih edeceğiniz sepya yahut siyah-beyaz efekt tercihi ile de bir Yeşilçam filmini andıran fotoğraflardan gülümseyebilirsiniz. Nostalji yani vintage konseptli fotoğraf çekimlerinde kullanmanız gereken mekânlar elbette ki tarihî, eski mekân ve mahalleler olmalıdır. Vintage çekimlerde; şapka, eldiven gibi eski model aksesuar detaylarını da öne çıkarabileceğiniz gibi, nostaljik bir araba dekoru da kullanabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir